Už sme späť :)

BAREFU DOTS PLAY 25 TUBUS - NATURAL

Značka: Barefu
€75
Skladom

Barefu DOTS sú masážne a stimulačné pomôcky, ktoré precvičujú chodidlá pre ich správny vývoj.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál:

  • Zloženie: slovenské jaseňové drevo
  • Vnútorný: -
  • Stielka: -
  • Zapínanie: -

Špecifikácia:

  • navrhnuté a vyrobené na Slovensku
  • stimulujú chodidlá bez cvičenia
  • sú dizajnovým doplnkom
  • vyvinuté na základe vedeckého výskumu

Barefu DOTS, alebo tzv. piškóty navrhla a vyrába slovenská rodinná značka z kvalitného jaseňového dreva, ako inak, lokálneho slovenského, a ide o ekologický výrobok. 

Bosá chôdza a stimulačné povrchy v interiéri sa stali témou doktorandskej práce Evit a sú pokračovaním výskumu stimulácie bosých chodidiel v interiéri. 

Sada DOTS Active je určená na aktívne precvičovanie chodidiel. Na spodnej časti je nalepená obojstranná páska a môžete ich nalepiť na laminátovú, aj drevenú podlahu, korok, linoleum, PVC a dlažbu. Dajú sa potom jemne odlepiť, ale pôvodná páska už nemusí ďalej lepiť. 

DOTS sú ošetrené olejom, ktorý necháva otvorené póry a vďaka tomu si zachováva drevo svoje vlastnosti a zostáva vidno krásnu kresbu dreva.

DOTS sú aj skvelým interiérovým doplnkom a zaručene zaujmú každú návštevu a budú si o nich pýtať informácie. 

Nalepte ich na intenzívne využívané miesto, do križovatky pohybu, aby ste po nich museli prejsť a nemohli sa im vyhnúť. Podporíte tak aktívnu chôdzu a začnete si uvedomovať došľapovanie. 

Počet kusov: 25, vystačí na cca 1 m2 plochy

Veľkosť jednej piškóty: cca 60 mm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

bf-taupe

Za značkou stojí Mgr.art. Eva Mazancová, ArtD. s rodinou. Evit je interiérová dizajnérka, ktorá si spravila doktorandský výskum v oblasti dizajnu. V rámci výskumu spojila nadšenie pre bosú chôdzu a dizajn s ohľadom na človeka.

Vďaka podpore okolia sa rozhodla, že školou sa jej bosá cesta nekončí – a tak vzniklo barefu, prostredníctvom ktorého sa snažia zvýšiť povedomie o potrebe postupného prechodu na barefoot a dôležitosti bosej chôdze v bežnom živote. Snažia sa ukázať ľuďom, že táto zmena môže byť kreatívna, zaujímavá, štýlová, no najmä nenáročná na čas a energiu!