Náš adventný kalendár - ✅ 9. December - použite kód "ADVENT9" na 15 % zľavu na značku Pegres

CAMPER PEU CAMI SELLA LICE ABEJA PINK

Akcia
Značka: Camper
€77,90 od €74,90 - - - - - - - - - - –25 % - - až –25 %
CAMPER PEU CAMI SELLA LICE ABEJA PINK (Veľkosť 38)
€77,90 od €74,90 - - - - - - - - - - –25 % - - až –25 % €74,90 €74,90 €74,90 €74,90 €74,90 €74,90 €74,90 €74,90 €74,90 €77,90 €57,90 €77,90 €77,90 od €57,90
Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Camper vyrába ideálne topánky pre všetkých, ktorí okrem funkčnosti hľadajú pre deti aj kvalitu a originálny dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: koža
  • Vnútorný: jemná koža
  • Stielka: nevyberateľná, mierne tvarovaná 
  • Zapínanie: gumičkové šnúrky, zips na boku 

Špecifikácia:

  • Ohybné a ľahké
  • Jednoducho sa obúvajú
  • Pre normálne nôžky 
  • Barefoot: alternatíva


Doslova úžasné, prepracované topánky. Majú ohybnú gumenú podrážku, ktorá je vpredu vytiahnutá vyššie, aby chránila palce, aj topánky proti okopu. Keďže sú členkové, sú vhodné aj na sychravé jesenné počasie, po naimpregnovaní vydržia aj mierne vlhko. 

Majú mierne spevnenú pätu, a perfektný anatomický tvar. Sadnú na normálne nôžky, aj na dominantné palčeky. Priehlavok znesú normálny aj mierne vyšší.  

Stielka je mierne tvarovaná a hrubšia pod pätou, aby nohy chránila pred otrasmi. Ak však preferujete barefoot obuv, stielku vymeňte za rovnú. 

Zapínajú sa elastickou gumičkou, ktorú netreba viazať. Ľahúčko sa obúvajú aj vďaka zipsu, ktorý je na boku topánky. 

Pozor ale, nedajú sa veľmi prispôsobiť (pritiahnuť) na priehlavku, ani okolo členkov. Tento strih je na štýl Chelsea boots, že neobtiahne úplne členok, ale aj tak držia dobre na nohe. Nie sú ale vhodné pre vyslovene úzučké päty a členky. 

Okrem toho majú originálny dizajn, použité sú kvalitné, šetrné materiály. Keď raz Camper objavíte, je to láska :) 


camper-peu

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prechodné
Farba: Ružová
Štýl obúvania: BF Alternatíva
Typ nohy: Dominantný palec, Normálna
Typ obuvi: Prechodné členkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Teraz už legendárna značka Camper pochádza zo španielskeho ostrova Mallorca a je to rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1975.
Ich štýl je tak osobitý, že sú jedny z mála topánok na svete, na ktoré sa pozriete a hneď viete, o akú značku ide. Samozrejme vzniklo už nespočetné množstvo „fejkov“, ale kto Camperky pozná, hneď si ich zamiluje a vracia sa k nim (samozrejme ak strihovo sedia).

Okrem dokonalého dizajnu, ktorý stále posúvajú vpred, nám v Camper učarovali aj ich filozofiou aj v oblasti ochrany životného prostredia. Kože, ktoré používajú, sú výlučne len vedľajším produktom mäsospracovateľského priemyslu. Nepoužívajú kože pochádzajúce z Brazílie, aby nepodporovali odlesňovanie, a taktiež nepoužívajú pravé kožušiny, ani kože z ohrozených zvierat. Za toto ich najviac ľúbime! Podporujú aj rozvoj solárnej energie, ktorú vo svojich fabrikách využívajú.