GRECH & CO. POLARIZOVANÉ SLNEČNÉ OKULIARE V3 ADULT- STRIPES ATLAS+TIERRA

Akcia
Značka: Grech & Co.
€35
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

V jednoduchosti je krása, to pri značka Grech&Co. platí na 100 %.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: ekologický materiál TPEE
  • Vnútorný: -
  • Stielka: -
  • Zapínanie: -

Špecifikácia

  • Dizajnové okuliare
  • Balené v jednoduchom púzdre
  • Príjemný materiál
  • Odolné

 

Jednoduché, originálne, pohodlné.

Vylepšená, už tretia verzia bestseller okuliarov, je vyrobená z nového ekologického flexibilného materiálu odolného proti rozbitiu - TPEE - a teraz s polarizovanými ochrannými šošovkami. 

TPEE je ekologický termoplast vo viacerých smeroch. Neobsahuje BPA, čo znamená, že žiadne toxické chemikálie neprichádzajú do kontaktu s našimi deťmi, nami ani so životným prostredím. Vo výrobnej fáze spotrebuje menej energie ako iné materiály a zanecháva tak menšiu stopu na našom životnom prostredí. Je tiež recyklovateľný, neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, je odolný voči vode a oveľa odolnejší ako bežné plasty. Trvanlivosť a environmentálna stopa, ktorú tento materiál ponúka, robí tieto milované trvalo udržateľné slnečné okuliare oveľa udržateľnejšími.

Odporúčaný vek - od teenagerov až po dospelákov. 

Ochrana - UV400, 3. kategórie, CE certifikované. 

Rozmer - šírka cca 14 cm, dĺžka nožičiek cca  14,5 cm.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kolekcie Grech & Co. sú inšpirované Matkou, slobodným dieťaťom a esenciou prírody. Ide o vedomú, neustále sa vyvíjajúcu značku. Ako rastú naše deti, rastú aj potreby, náš svet, ale rastú aj potreby matky prírody.
 
Ich poslaním je pokračovať v osvojovaní si etických postupov, ktoré preukazujú našu lásku k ľudskosti a Matke Zemi. Ich víziou je tiež pomôcť šíriť toto povedomie medzi našimi deťmi vo svete prostredníctvom našich výtvorov a filozofie. 

Grech & Co. je rodinná značka, ktorá je tvorená v Dánsku a na Malte. Produkujú malé, udržateľné kolekcie, aby trh stále nezaplavovali novinkami a ľudia ich výtvory dlhšie používali.