GRECH & CO. POLARIZOVANÉ SLNEČNÉ OKULIARE V3 KIDS - TIERRA

Značka: Grech & Co.
€25
Skladom
Možnosti doručenia

V jednoduchosti je krása, to pri značka Grech&Co. platí na 100 %.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: ekologický materiál TPEE
  • Vnútorný: -
  • Stielka: -
  • Zapínanie: -

Špecifikácia

  • Dizajnové okuliare
  • Balené v jednoduchom púzdre
  • Príjemný materiál
  • Odolné

 

Jednoduché, originálne, pohodlné.

Vylepšená, už tretia verzia bestseller okuliarov, je vyrobená z nového ekologického flexibilného materiálu odolného proti rozbitiu - TPEE - a teraz s polarizovanými ochrannými šošovkami. 

TPEE je ekologický termoplast vo viacerých smeroch. Neobsahuje BPA, čo znamená, že žiadne toxické chemikálie neprichádzajú do kontaktu s našimi deťmi, nami ani so životným prostredím. Vo výrobnej fáze spotrebuje menej energie ako iné materiály a zanecháva tak menšiu stopu na našom životnom prostredí. Je tiež recyklovateľný, neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, je odolný voči vode a oveľa odolnejší ako bežné plasty. Trvanlivosť a environmentálna stopa, ktorú tento materiál ponúka, robí tieto milované trvalo udržateľné slnečné okuliare oveľa udržateľnejšími.

Odporúčaný vek - cca 18 mesiacov až do 10 rokov. 

Ochrana - UV400, 3. kategórie, CE certifikované. 

Rozmer - šírka cca 12,5 cm, dĺžka nožičiek cca 13,5 cm.

Nezabúdajte, že okuliare nie sú hračka a pri nesprávnom používaní sa môžu zlomiť, oškrieť, alebo inak poškodiť. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

image_a414f92d-d3f9-4f5c-8ce0-5919d995d4f0_1024x1024

Kolekcie Grech & Co. sú inšpirované Matkou, slobodným dieťaťom a esenciou prírody. Ide o vedomú, neustále sa vyvíjajúcu značku. Ako rastú naše deti, rastú aj potreby, náš svet, ale rastú aj potreby matky prírody.
 
Ich poslaním je pokračovať v osvojovaní si etických postupov, ktoré preukazujú našu lásku k ľudskosti a Matke Zemi. Ich víziou je tiež pomôcť šíriť toto povedomie medzi našimi deťmi vo svete prostredníctvom našich výtvorov a filozofie. 

Grech & Co. je rodinná značka, ktorá je tvorená v Dánsku a na Malte. Produkujú malé, udržateľné kolekcie, aby trh stále nezaplavovali novinkami a ľudia ich výtvory dlhšie používali. 
 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie