KORKII KORÁLKY NA NAVLIEKANIE - KVETY

Značka: Korkii
€24 –20 %
drevene koralky farebne
€24 –20 % €19
Skladom
Možnosti doručenia

Ručne vyrábané, ekologické, bezpečné, originálne. Také sú hračky a doplnky z korku z dielne Korkii. Zamilujete si ich rovnako, ako my. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte ideálny darček pre malé princezné? Tak ste na správnej adrese. Korkové korálky KVETY sú ručne maľované, rozkošné na pohľad a kreatívne pre detské rúčky. Malé princezné si vyskladajú svoje vlastné kvetinky, ktoré potom navlečú na korkovú šnúrku. Radi by ste túto sadu doplnili aj o nejaké zvieratká? Tak máme pre Vás tip. Pozrite sa na našu korkovú sadu ZVIERATKÁ.

 

Vedeli ste, že všetky naše výrobky sú vyrobené na Slovensku?

 

Korálky sú vyrobené z prírodného korkového dreva, ktoré má jedinečné vlastnosti. Je to antialergický, antistatický materiál, neprepustí žiadnu vodu a ani nepohlcuje pachy. Preto táto hračka sa dá kľudne využiť aj pri hre vo vode. Na maľovanie dielov sú použité ekologické, antitoxické farbivá. Súčasťou je aj korková šnúrka, ktorá svojou pevnosťou zľahčuje navliekanie jednotlivých dielov.

 

Balenie sa skladá z 20 dielov predstavujúcich časti kvetov (kvety, lístky, stopky) a 2 navliekacích šnúrok (0,5M). Súčasťou balenia je aj farebný návod, ktorý znázorňuje jednoduchosť navliekania.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: