Len tento víkend zľava 15 % na všetko na kúpanie s kódom "DOVODY" (Doplnky-Do vody)

KORKII KORÁLKY NA NAVLIEKANIE - LÚČNE ZVIERATKÁ

Značka: Korkii
€38
Skladom
Možnosti doručenia

Ručne vyrábané, ekologické, bezpečné, originálne. Také sú hračky a doplnky z korku z dielne Korkii. Zamilujete si ich rovnako, ako my. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Viete, aké sú naše korkové korálky? Sú naše, sú ručne maľované a sú vyrobené na Slovensku.Priamo pod Tatrami. Prechádzky po lúke sú pre deti vždy plné zážitkov. Nájdeme slimáčiky, lienky, počujeme vtáčiky a nazbierame mamke kytičku kvetov. Inšpirujte sa našou korkovou sadou LÚČNE ZVIERATKÁ a zahrajte sa počas celého roka so zvieratkami. Korkii sadu si môžete doplniť aj o model KVETY, aby lienka či včieľka mali kde pristávať. 

Všetky naše výrobky sú vyrobené na Slovensku.

Naša KORKII hračka podporuje rozvoj schopností, ako je jemná motorika dieťaťa, fantázia, ale aj logické myslenie. Spoločne s korálkami z iných KORKII sad si Vaše dieťa môže obmieňať jednotlivé dieliky a vytvárať si tak svoj vlastný príbeh na šnúrke. Korálky sú vyrobené z prírodného korkového dreva, ktoré má jedinečné vlastnosti. Je to antialergický, antistatický materiál, neprepustí žiadnu vodu a ani nepohlcuje pachy. Preto táto hračka sa dá kľudne využiť aj pri hre vo vode. Na maľovanie dielov sú použité ekologické, antitoxické farbivá. Súčasťou je aj korková šnúrka, ktorá svojou pevnosťou zľahčuje navliekanie jednotlivých dielov.

Balenie sa skladá zo 18 dielov predstavujúcich lúčne zvieratká (lienka, včielka, vtáčik, húsenica, slimák, sovička a myška) a 2 navliekacích šnúrok (0,5M). Súčasťou balenia je aj farebný návod, ktorý znázorňuje jednoduchosť navliekania.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: