KORKII KORÁLKY NA NAVLIEKANIE - LÚKA

Značka: Korkii
€32
Skladom
Možnosti doručenia

Ručne vyrábané, ekologické, bezpečné, originálne. Také sú hračky a doplnky z korku z dielne Korkii. Zamilujete si ich rovnako, ako my. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Využitie korkovej sady LÚKA je veľmi rozmanité. Nielenže je táto kreatívna sada ideálna na navliekanie, ale pomocou korálikov ako stavebnicových tvarov je tiež možné vyskladať 3D lúku. Vyskladajte si tak kvietky, ktoré Vám rozkvitnú vo Vašej stavebnici. Prípadne jednoducho nechajte svoje deti, aby si navliekali svoje rozprávkové príbehy na korkovú šnúrku.

 

Pestrofarebnosť korálok využijete aj pri trénovaní a rozpoznávaní farieb. Deti môžu korálky triediť do skupín podľa farieb, prípadne môžu si vytvoriť rad korálok od najmenších po tie najväčšie.

 

Korkové korálky sú ľahučké, hrúbkou a tvarom dokonale zapadajú do detskej ruky. A vďaka pórovitej štruktúre sa nešmýkajú. Súčasťou balenia je korková šnúrka, ktorá sa netrhá, nestrapká a nekĺže.

 

Korálky sú vyrobené výlučne z prírodných materiálov. Použité nezmývateľné ekologické farby, ktoré sú pre dieťa zdravotne neškodné.

 

Korálky na navliekanie podporujú u detí rozvoj:

– koncentrácie a trpezlivosti

– vizuálnej pamäte

– pozorovacej schopnosti

– jemnej motoriky

– koordinácie oko – ruka

– logického myslenia

– kreativity a fantázie

 

Obsah balenia:

25 korálok – stonky, lístky, kvety, lienky, motýle a srdiečka

2 navliekacie šnúrky s dĺžkou 50 cm

 

Hry pre najmenších sú vyrobené na Slovensku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: