Len tento víkend zľava 15 % na všetko na kúpanie s kódom "DOVODY" (Doplnky-Do vody)

KORKII KORÁLKY NA NAVLIEKANIE - PODMORSKÝ SVET

Značka: Korkii
€38
Skladom
Možnosti doručenia

Ručne vyrábané, ekologické, bezpečné, originálne. Také sú hračky a doplnky z korku z dielne Korkii. Zamilujete si ich rovnako, ako my. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Viete, čo je na našej sade Podmorský svet najkrajšie? Príbeh – kde korytnačka preteká s rybkami, veľryba sa hrá s hviezdicami a keď budete aj pozorne načúvať, mušle vás pozvú na svoj koncert. Táto korková navliekacia sada Vám odhalí tajomstvá sveta ukrytého pod morskou hladinou. Jedinečné korálky znázorňujúce obyvateľov tejto ríše ponúkajú spolu s navliekacími šnúrkami hravé aktivity podporujúce nielen rozvoj jemnej motoriky, rozpoznávanie farieb a tvarov, ale hlavne rozlet fantázie. A tak na korkovej šnúrke ožijú príbehy, ktoré napíše detská fantázia.

 

Korkové korálky sú ľahučké, hrúbkou a tvarom dokonale zapadajú do detskej ruky. A vďaka pórovitej štruktúre sa nešmýkajú. Súčasťou balenia je korková šnúrka, ktorá sa netrhá, nestrapká a nekĺže.

 

Korálky sú vyrobené výlučne z prírodných materiálov. Použité nezmývateľné ekologické farby zodpovedajú európskej norme schválenej pre povrchovú úpravu hračiek a sú pre dieťa zdravotne neškodné.

 

Korálky na navliekanie podporujú u detí rozvoj:

– koncentrácie a trpezlivosti

– vizuálnej pamäte

– pozorovacej schopnosti

– jemnej motoriky

– koordinácie oko – ruka

– logického myslenia

– kreativity a fantázie

 

Obsah balenia:

18 korálok – rybky, hviezdice, korytnačky, veľryby, chobotničky, mušle

2 navliekacie šnúrky s dĺžkou 50 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: