KORKII KORKOVÉ PRESTIERANIE - PRAVÁK

Značka: Korkii
€7,50
Skladom
Možnosti doručenia

Ručne vyrábané, ekologické, bezpečné, originálne. Také sú hračky a doplnky z korku z dielne Korkii. Zamilujete si ich rovnako, ako my. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Štandardný model korkového prestierania učí deti základným pravidlám stolovania. Modrá potlač znázorňuje, kde je to správne miesto pre pohár, príbor a tanier. Využívaním korkového prestierania na dennej báze dieťa získa hravou a nenútenou formou správne stravovacie návyky.

 

Korková podložka je určená pre pravákov.

 

Praktické korkové prestieranie s edukatívnym motívom je vyrobené z prírodného korkového materiálu, vďaka čomu je mäkké a príjemné na dotyk. Pórovitá štruktúra zabezpečuje, že sa nezošmykne zo stola. Prestieranie je maľované ekologickými farbami, ktoré sú pre dieťa zdravotne neškodné. Farby sú stále, každodenná údržba ich nepoškodí.

 

Podložka je vyrobená z korkového plátu s hrúbkou 5 mm, ktorá garantuje jej pevnosť a dlhú životnosť. Údržba je veľmi jednoduchá. Nemusíte sa báť rozliateho mlieka, paradajkovej polievky, či olejových škŕvn. Podložku stačí pretrieť suchou, prípadne navlhčenou handričkou. Na mastné škrvny použite saponát ako pri bežnom umývaní riadu. Podložku neumývajte v umývačke riadu.

 

Prestieranie je vhodné do domácnosti aj výchovných zariadení. Rozmer je 36,5 x 29,5 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: