KORKII KORKOVÉ PRESTIERANIE - ZELENINA

Značka: Korkii
€7,50
Skladom
Možnosti doručenia

Ručne vyrábané, ekologické, bezpečné, originálne. Také sú hračky a doplnky z korku z dielne Korkii. Zamilujete si ich rovnako, ako my. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Paradajka, paprika...Amerika, Afrika. Čisto prírodné korkové prestieranie s motívom Zeleninka učí deti základným pravidlám stolovania – kam patrí tanier, príbor a pohár. Veľmi hravou a nenútenou formou si tak dieťa osvojuje správne stravovanie návyky. Maľovaný motív im zároveň pomáha spoznávať jednotlivé druhy zeleniny.

 

Praktické korkové prestieranie s edukatívnym motívom je vyrobené z prírodného korkového materiálu, vďaka čomu je mäkké a príjemné na dotyk. Pórovitá štruktúra zabezpečuje, že sa nezošmykne zo stola. Prestieranie je maľované ekologickými farbami certifikovanými pre povrchovú úpravu hračiek, ktoré sú pre dieťa zdravotne neškodné. Farby sú stále, každodenná údržba ich nepoškodí.

 

Podložka je vyrobená z korkového plátu s hrúbkou 5 mm, ktorá garantuje jej pevnosť a dlhú životnosť. Údržba je veľmi jednoduchá, podložku stačí pretrieť navlhčenou handričkou alebo umyť pod tečúcou vodou. Na mastné škrvny môžete použiť saponát ako pri bežnom umývaní riadu. Podložku neumývajte v umývačke riadu.

 

Rozmer podložky je 36,5 x 29,5 cm. Prestieranie je vhodné do domácnosti aj výchovných zariadení.

 

Všetky výrobky značky Korkii sú vyrobené na Slovensku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: