Showroom na Tomášikovej 50E zatvárame, príďte ešte nakúpiť do piatku 23. 2. 2024. O presťahovaní na novú adresu budeme informovať. Tento týždeň len v obchode 10 % zľava na VŠETKO❤️

COLLONIL HIGH TECH DIRT PROTECTOR

Značka: Collonil
€12,90
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Tento  prostriedok slúži ako high tech blokáror nečistôt. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: - 
  • Vnútorný: -
  • Stielka: -
  • Zapínanie: -

Špecifikácia:

  • inovatívna high-tech ochrana proti prachu a špine
  • chráni pred prachom, pieskom a špinou
  • veľké balenie
  • najmä pre svetlé topánky ako napr. tenisky

 

Špičkové blokátory nečistôt

Spoľahlivá ochrana, najmä pre svetlé a farebné topánky. Chráni pred prachom, pieskom, špinou a škvrnami. Dlhotrvajúci efekt. Tiež chráni pred vlhkosťou. Vhodné pre všetky materiály ako textil, sieťovina, semiš a hladká koža. Prirodzene tiež výborne chráni pred vlhkosťou. Ide o produkt z rodiny CARBON. 

Podrobné pokyny

Aplikujte sprej na čistený povrch materiálu zo vzdialenosti spreja minimálne 30 cm. Používajte vo vetraných miestnostiach alebo na čerstvom vzduchu. Po úplnom vyschnutí je možné na údržbu použiť ďalšie produkty. Ochrana by mala byť obnovená po 12-15 noseniach.

Povinná informácia

Výstražné pokyny: NEBEZPEČENSTVO Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. ZÁKAZ FAJČIŤ. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Zabráňte vdychovaniu pár/aerosólov. Používajte iba vonku alebo v dobre vetranom priestore. Ak sa necítite dobre, volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Ak dôjde k podráždeniu pokožky: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Obsah/nádoby zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obsahuje: Uhľovodíky, C11-12, izoalkány, < 2 % aromátov; Uhľovodíky, C6-7, n-alkány, izoalkány, cyklické, < 5 % n-hexán.

Objem: 400 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Inovácia prostredníctvom tradície - to je to, čo Collonil ponúka svojou odbornosťou a inštinktom pre revolučné inovácie. To, čo sa začalo v roku 1909 s olejom na kožu, ľudia, ktorí pracujú pre Collonil, neustále rozvíjajú.

Vysoko výkonné a vysokokvalitné výrobky, ktoré znamenajú revolúciu v starostlivosti o kožu a obuv. Vždy v pohybe - a napriek tomu spojený so svojimi koreňmi. Collonil dodnes všetko vyvíja a vyrába v Berlíne. Collonil sa vyvinul do globálne známej spoločnosti. Inovácie pre celý svet vyrobené v Nemecku.