Showroom na Tomášikovej 50E zatvárame, príďte ešte nakúpiť do piatku 23. 2. 2024. O presťahovaní na novú adresu budeme informovať. Tento týždeň len v obchode 10 % zľava na VŠETKO❤️

Salt-Water Sandals

 

Nakupujte kvalitne, kupujte menej, nech vám to vydrží. Salt-Water Sandals  sú vyrobené tak, aby vydržali viac generácií.

Salt-Water Sandals sú vyrábané rodinou Hoy. Walter Hoy vytvoril prvé Salt-Water sandále v roku 1944 zo zvyškov kože z výroby vojenských topánok v druhej svetovej vojne. Originálny pár sandálov bol vyrobený pre Walterovu dcéru Marjorie. Teraz, po viac ako 75 rokoch, tieto sandále nosia a milujú po celom svete dospelí aj deti. 

Salt-Water Sandals stále vyrábajú sandále na pôvodných strojoch zo 40-tych rokov v továrni Hoy v Missouri, St Louis.

Vzhľadom na vysoký dopyt, ako značka rástla, Salt-Water Sandals začali vyrábať sandále v rodinnej továrni v Číne. Salt-Water Sandals spolupracujú s tou istou továrňou už takmer 15 rokov a dopyt je taký veľký, že teraz továreň vybudovala špeciálnu jednotku. Vyrába pomocou špecifických metodológií a personál bol vyškolený tradičným spôsobom a používané stroje boli vyrobené tak, aby zodpovedali vintage strojom, ktoré Hoy vždy používal. Tieto staršie stroje sa už jednoducho nedajú zohnať.

Žiadne produkty značky Salt-Water Sandals sa nenašli...