E-shop aj showroom na Tomášikovej 50E je pre sťahovanie ZATVORENÝ. O otvorení na novej adrese budeme informovať. E-shop znova spustíme čoskoro.

Frii of Norway

FRII logo A6_neg

Školské tašky Frii of Norway sú dizajnované srdcom. Vytvárajú kvalitné produkty, ktoré potešia deti. Vytvárajú produkty pre rodičov, ktorí chcú pre ich deti to najlepšie. Napĺňajú všetky potreby a očakávania – ergonómia, nízka váha, dizajn, zodpovedajúca cena.. 

Retro dizajn sa snúbi so súčasnými, až komiksovými ilustráciami a tvoria originálnu školskú tašku najvyššej kvality. Hravý dizajn, plno praktických vychytávok, najvyšší štandard pre zdravé nosenie, supernízka váha – to sú školské tašky a batohy Frii of Norway.

Značka vznikla v roku 2019 v Norsku po tom, čo jej zakladateľ Roy Kjøstvedt, po 20 rokoch skúseností ako spolumajiteľ a CEO veľkej firmy na výrobu tašiek, predal svoj podiel a začal hľadať nový tím, aby vytvoril fresh, hravú, štýlovú, ale hlavne ergonomickú a superľahkú škoskú tašku

Spojil sa s poprednými dizajnérkami Vibeke Sagen Dale a Cecilie Kylingstad a spolu vytvorili značku ergonomických, hravých, ale vkusných školských tašiek a batohov Frii of Norway.

Dizajn je tvorený tak, aby oslovil deti, ale aj rodičov. Spája magický svet rozprávok s moderným škandinávskym štýlom.

Frii je sloboda pre detský chrbát.

 

71 položiek celkom
FRII OF NORWAY ŠKOLSKÉ DOSKY A5 - RETRO STRIPE BLUE FRII-FOLDER-2023-A5-RSB
FRII OF NORWAY ŠKOLSKÉ DOSKY A5 - RETRO STRIPE PINK FRII-FOLDER-2023-A5-RSP
FRII OF NORWAY ŠKOLSKÉ DOSKY A4 - RETRO STRIPE BLUE FRII-FOLDER-2023-A4-RSB
GymbagFantasy skygge FRII-21117-FANTASY
Gymbag Dino lowres FRII-22100-DINO
gymbag mint FRII-21117-MINT
gymbag monster FRII-21117-MONSTERBALL
gymbag night blue FRII-21117-NIGHTBLUE
GymbagButterflies skygge FRII-21117-PKBUTTERFLY
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 6 - 71 položiek celkom