Doprava tovaru

Slovenská republika

Pri nákupe nad 85 eur máte u nás poštovné cez Packetu na výdajné miesta zadarmo!

Objednávky balíme a posielame expresne, väčšinou do 12 hodín, avšak pri veľkom nápore, len niekoľkokrát ročne pri výnimočnej akcii sa môže stať, že tovar odošleme do 48 hodín (víkendy nepočítajúc). Ak teda spravíte objednávku v piatok, od nás odíde najskôr v pondelok.  

Naším cieľom je, aby sa k Vám tovar dostal čo najrýchlejšie. Pri balíkoch menšej hodnoty sa často však neoplatí platiť kuriéra, a preto sme vybrali aj cenovo prístupnejšiu možnosť doručenia na pobočky – výdajné miesta Packety.

V našom e-shope máte možnosť výberu z 3 foriem dopravy, a to vyzdvihnutie v predajni v Bratislave, doručenie cez Packeta.sk na ich výdajné miesto, ktoré si vyberiete, a kuriérom. Je na Vás, či si vyberiete kuriéra spoločnosti Packeta, GLS, či DPD Kuriér. 

Chceli by sme Vás upozorniť, že spätné balíčky poslané na dobierku nepreberáme. Pri vrátení tovaru prosím postupujte podľa pokynov v sekcii Vrátenie a reklamácia tovaru.

Osobný odber

Ak si zvolíte osobný odber v našom showroome v Bratislave v OC Retro, Nevädzova 6, 821 01 Bratislava. O stave vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom. Tovar bude pripravený na vyzdvihnutie spravidla nasledujúci pracovný deň a je potrebné si ho vyzdvihnúť do 3 pracovných dní. Po tomto čase bude neuhradená objednávka automaticky stornovaná. Za túto službu účtujeme manipulačný poplatok. 

 

Packeta – doručenie na pobočku

 • Objednané produkty budú dopravené na Vami vybrané výdajné miesto siete Packeta väčšinou do 1- 3 pracovných dní od odoslania. Za dlhšie doručenie bohužiaľ nemôžeme zodpovedať, ak my objednávku odovzdáme načas. Tovar odosielame do maximálne 2 pracovných dní od objednania, väčšinou však do 12 hodín.
 • Akonáhle odovzdáme balík na expedíciu, bude Vám zaslaný e-mail o odoslaní a dostanete číslo zásielky. Budete mať možnosť sledovať na stránke Packety, kde sa Vaša zásielka nachádza.
 • Akonáhle bude Váš balík pripravený na vyzdvihnutie, dostanete e-mail a SMS o možnosti vyzdvihnutia, spolu s heslom.
 • Na vyzdvihnutie zásielky na výdajnom mieste máte 7 kalendárnych dní.
Kuriér GLS
 • Objednávka Vám bude doručená prostredníctvom kuriérskej služby GLS maximálne do 2 pracovných dní od odovzdania kuriérovi, väčšinou je však balík doručený na nasledujúci deň.
 • Keď odovzdáme balík prepravcovi, dostanete e-mail s informáciou, že balíček už máte na ceste, kde si viete prípadné miesto a dátum doručenia upraviť.
Kuriér DPD
 • Objednávka Vám bude doručená prostredníctvom kuriérskej služby DPD maximálne do 2 pracovných dní od odovzdania kuriérovi, väčšinou je však balík doručený na nasledujúci deň.
 • Keď odovzdáme balík prepravcovi, dostanete e-mail s informáciou, že balíček už máte na ceste, kde si viete prípadné miesto a dátum doručenia upraviť.

Kuriér Packeta

 • Objednávka Vám bude doručená prostredníctvom kuriérskej služby Packeta. 
 • Tovar bude doručený zväčša do 1-2 pracovných dní od odovzdania kuriérovi.
 • Keď odovzdáme balík prepravcovi, dostanete e-mail s informáciou, že balíček už máte na ceste.

 

Zahraničie

 • Objednávka Vám bude doručená prostredníctvom kuriérskej služby, ktorú má spoločnosť Packeta pre jednotlivé krajiny zazmluvnenú, alebo na výdajné miesto Packeta. Kuriérska spoločnosť sa môže meniť podľa dostupnosti v jednotlivých štátoch.
 • Tovar by mal byť doručený do cca 5 pracovných dní od odovzdania kuriérovi.
 • Keď odovzdáme balík prepravcovi, dostanete e-mail s informáciou, že balíček už máte na ceste.
 • Chceli by sme Vás upozorniť, že spätné balíčky poslané na dobierku nepreberáme. Pri vrátení tovaru prosím postupujte podľa pokynov v sekcii Vrátenie a reklamácia tovaru. Vrátenie cez službu Spätná zásielka nie je zo zahraničia možné. 
 • Na dopravu do zahraničia sa doprava zdarma nevzťahuje. 

Pri nákupe nad 85 eur máte u nás poštovné cez Packetu do Českej republiky na výdajné miesta zadarmo!

Tip: Pri preberaní zásielok vždy skontrolujte, či je obal nepoškodený. Akonáhle balík preberiete a závadu zistíte neskôr, prípadná reklamácia už bude prebiehať výlučne medzi Vami a doručovacou spoločnosťou a zrejme nebude uznaná.