DYNAMICKÝ PIESOK V KÝBLIKU TUBAN - SADA PLÁŽ

Značka: Tuban
€19,90
Skladom
Možnosti doručenia

Testujeme a vyberáme pre vás tie najlepšie hračky, kreatívne sady a doplnky, ktoré naše deti milujú, aby ste mali to naj na jednom mieste. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada obsahuje až 5 farieb piesku


Inovatívny produkt navrhnutý špeciálne pre deti. Dynamický piesok má schopnosť zachovať si tvar a štruktúru bez použitia vody. Je to ideálne riešenie pre deti, ktoré milujú hravú kreativitu, ale aj pre rodičov, ktorí hľadajú bezpečnú a čistú alternatívu k tradičnému piesku. Dynamický piesok sa ľahko tvaruje, nesype sa a nevysychá, takže sa s ním môžete hrať opakovane po dlhú dobu. Je ideálny na rozvoj jemnej motoriky a podporu detskej kreativity.
Sada obsahuje:- vedierko,
- 4 x 200 g piesku (ružový, modrý, zelený, fialový),
- 1 x 700 g prírodného piesku,
- 4 formičky.

Odborník na detskú zábavu


Tuban ponúka široký výber kvalitného dynamického piesku a rôznych doplnkov. Dynamický piesok je vyrobený z bezpečných a netoxických materiálov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, neobsahujú borax.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Tuban sa zameriava na výrobu kvalitných pomôcok na senzorickú hru, ktorá podporuje zmyslový rozvoj detí. Navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a zábavu, produkty značky Tuban sú ideálnym spoločníkom pre domáce aj outdoorové senzorické aktivity. S Tuban produktami vytvoríte prostredie, kde dieťa môže slobodne preskúmať a objavovať svet okolo seba, zatiaľ čo rozvíja svoje schopnosti a zručnosti. Vyrábajú sa u susedov v Poľsku, sú testované a obľúbené vo viac ako 20 krajinách.