IZIPIZI DETSKÉ OKULIARE JUNIOR SUN 5-10 ROKOV #E TRAPEZE - MAHOGANY

Značka: Izipizi
€30
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Kvalitné, štýlové a odolné okuliare pre vaše deti. 

Detailné informácie

Podrobný popis

IZIPIZI sa postará o ochranu očí vašich detí s modelmi slnečných okuliarov JUNIOR SUN  pre deti vo veku 5-10 rokov.

Všetky modely detských okuliarov Izipizi chránia detské oči v každej situácii, od mestských prechádzok až po dobrodružstvá na vidieku a outdoorové aktivity, v lete aj v zime! K tomu ešte vyzerajú aj veľmi štýlovo.

 Kvalitné šošovky spĺňajú ochranu 100 % UV kategórie 3 (UV 400)  a ponúkajú maximálnu ochranu pri rešpektovaní prirodzených farieb.

Znižujú intenzitu svetla a chránia oči vašich detí pred oslnením. Ultraflexibilné, hypoalergénne rámy bez obsahu bisfenolu A sú ideálne pre každodenné dobrodružstvá.

Dodávajú sa v peknej, pevnej krabičke aj s praktickým mäkkým obalom na dennú ochranu okuliarov.

Čistenie: sklá sú tvorené ochrannými vrstvami, avšak nie sú úplne nezničiteľné. Nie sú vhodné na kúpanie a do vody na potápanie, pri zamočení ich usušte, aby sa medzi vrstvy nedostala voda. Nenechávajte ich na priamom slnku na dlhšiu dobu (ako napríklad v rozhorúčenom aute). 

Upozornenie: Nenechávajte deti do 3 rokov s okuliarmi bez dozoru. 
 
Nezabúdajte, že okuliare nie sú hračka a pri nesprávnom používaní sa môžu zlomiť, oškrieť, alebo inak poškodiť, aj keď sú veľmi ohybné a odolné. 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska značka IZIPIZI je inovatívna značka okuliarov pripravených na denné nosenie. Trendy okuliare, ktoré kombinujú dizajn, farebnosť a radosť. Predstavujú nadčasový a hravý doplnok, základný „must-have“ na ochranu pred slnkom pre deti aj dospelých. Kvalitné okuliare, trendy, univerzálne a dostupné pre všetkých! Myslia aj na životné prostredie a získali prestížny B Corp certifikát.