NEONOVÁ ZUBNÁ KEFKA THE NATURAL FAMILY CO. - ŽLTÁ

€4,90
Skladom
Možnosti doručenia

Jack N´Jill BIO zubná kefka je rozložiteľná v prírode, vyrobená zo 100% kukuričného škrobu a mäkkých nylonových vlákien.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme Vám našu NOVINKU.


NEONová edícia šiestich farebných biologicky rozložiteľných zubných kefiek.


Každá zubná kefka z našej novej edície je vyrobená zo 100% NON-GMO kukuričného škrobu.


Zaoblená hlavička s jemnými nylonovými vláknami výborne vyčistí i ťažko prístupné zadné miesta. 

Vytvorte si vlastný originálny mix farieb z našich kefiek, ktoré môžete ľahko vzájomne kombinovať a postupne dopĺňať z NEONovej kolekcie šiestich farieb.

Nalaďte sa, je z čoho vyberať:


Žltá farba predstavuje kreativitu, vyjadruje radosť a veselosť. Obyčajne sa spája s mladosťou, hravosťou a zvedavosťou.

Obal zubnej kefky je vyrobený z recyklovaného papiera a okienko z kukuričného škrobu, samozrejme bez BPA.

Veľkosť je vhodná pre väčšie deti a dospelých. 

ZLOŽENIE: 

Rúčka kefky je vyrobená zo 100% NON-GMO kukuričného škrobu. Vlákna kefky sú mäkké, nylonové.

Návod na použitie: pred a po použití dôkladne kefku umyte. Aplikujte malé množstvo prírodnej zubnej pasty NFco. na kefku. Zuby čistite minimálnym tlakom a krúživými pohybmi. Meňte kefku každých 6-8 týždňov, alebo aj skôr, ak je to potrebné. Vždy vymeňte kefku po chorobe. Môže sa sterilizovať. Vlákna nechajte voľne vyschnúť za prístupu vzduchu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Jack N‘ Jill vytvorili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťaťa rozhodli pridať k rodičom na celom svete, ktorým záleží na súčasných problémoch s prostredím a na tom, aké priame účinky majú na naše deti. Začali spochybňovať všetko, s čím prišiel ich chlapec do kontaktu, lebo ho nechceli vystavovať účinku zbytočných prísad a chemikálií. Z nedostatku možností výberu v rámci ústnej hygieny boli frustrovaní.

Rozhodli sa preto vytvoriť tú absolútne najbezpečnejšiu a najchutnejšiu zubnú pastu pre deti.Zubná pasta Jack N‘ Jill je pre deti 100% bezpečná – obzvlášť s ohľadom na to, že deti pastu často prehĺtajú. Je dostupná v 5 príchutiach, ktoré sú v certifikovanej organickej kvalite, ako aj nechtík lekársky pre upokojenie ďasien.

Podobnú logiku použili aj pri ostatných produktoch, ktoré vyrábajú, a preto si môžete byť istí, že pre svoje deti kupujete to najlepšie.