PEQNE PANČUCHY BEZ TRAKOV - BORDOVÁ VIŠŇA

Značka: Peqne
€11,90
Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Klasické retro pančuchy, ktoré sú vyrábané na Slovensku už od nepamäti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál:

  • Vonkajší: 85 % BIO bavlna, 15 % polyamid
  • Vnútorný: - 
  • Stielka: - 
  • Zapínanie: - 

Špecifikácia:

  • jemná česaná bio bavlna
  • polyamid votkaný do vlákna
  • pružné a pohodlné
  • aj pre väčšie deti

 

Tieto rebrované pančuchy sú vVyrobené na Slovensku, kde má ich výroba dlhú tradíciu. 

Značka Peqne ich pletie v rodinnej firme na Slovensku, ktorú po 30 rokoch zachránili pred krachom a odkúpili. Je jednou z posledných, ktoré sa u nás venujú remeslu tradičných detských pančúch.

Zaručujú dokonalé pohodlie vďaka jemnej česanej bavlne. Vďaka malému množstvu polyamidu sa ľahko neprederavia a nerozťahajú. Pre ešte väčší komfort polyamid obopletáme jemnou bavlnou aby sa nedotýkal pokožky.

Používajú bezpečné a ekologické farby, vhodné aj pre citlivú a ekzematickú pokožku. Pokožka vašich detí sa bude dotýkať jemnej bavlny z Portugalska a ekologických farieb zo Švajčiarska. 

Obal je vyrobený z na slnku sušenej mletej trávy spotrebuje až o 40 % menej dreva, jerecyklovateľný a kompostovateľný

Údržba: Prať na 40 °C, nesušiť v susičke.

Veľkosti: 

Ak sa rozhodujete medzi veľkosťami, zoberte radšej väčšie. Naša Gigi má napríklad 120 cm a sú jej dobré tie vo veľkosti 6 -8 rokov, 4 - 6 sú jej malé. 

0 - 6 mesiacov = 56/68

6 - 12 mesiacov = 74/82

12 - 24 mesiacov = 86/92

2 - 4 roky = 98/104

4 - 6 rokov = 110/116

6 - 8 rokov =  122/128 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Oblečenie sa dotýka nás všetkých. Každý deň hľadáme spôsoby, ako sa zlepšovať a tvoriť pre vás pohodlné produkty, v ktorých sa budete cítiť a vyzerať zdravo. S väčším rešpektom voči prírode a menším dopadom na budúcnosť vašich detí.

V Peqne tvoria pohodlné oblečenie podporujúce v deťoch ich prirodzenosť. Bez potlačí a obrázkov, bez sezónnych trendov. Iba nadčasové dizajny s dôrazom na prírodné materiály a pocit dotyku s látkou.Vyrábať kvalitné produkty ale nestačí. Musíme to robiť spôsobom, aby sme sa svojim deťom o 20 rokov nehanbili pozrieť do očí, pretože sme sa nezodpovedne správali k našej planéte.

V peqne tiež vedia, že oblečenie je vašim deťom to najbližšie — dotýka sa ich pokožky 24 hodín denne. Preto používajú len tie najkvalitnejšie prírodné materiály, ktoré sú prirodzene hypoalergénne a senzitívne.