CAMPER BALERÍNKY DOTS TAULA CRACK GOLD BROWN

Výpredaj
Značka: Camper
€62,90 od €62,90 –20 % - - - - - - - - - - až –20 %
CAMPER BALERÍNKY DOTS TAULA CRACK GOLD BROWN (Veľkosť 35)
€62,90 od €62,90 –20 % - - - - - - - - - - až –20 % €50,32 €62,90 €62,90 €64,90 €64,90 €64,90 €64,90 €64,90 €64,90 €64,90 €64,90 od €50,32
Skladom Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Camper vyrába ideálne topánky pre všetkých, ktorí okrem funkčnosti hľadajú pre deti aj kvalitu a originálny dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál:

  • Vonkajší: textil
  • Vnútorný: textil
  • Stielka: vyberateľná, mierne tvarovaná 
  • Zapínanie: gumička cez priehlavok

Špecifikácia:

  • Ohybné a ľahké
  • Jednoducho sa obúvajú
  • Pre normálne nôžky
  • Barefoot: alternatíva


Ľahučké balerínky, ktoré Vaše dieťa ani nebude cítiť na nohách, ale každý pohľad na ne bude robiť radosť. Majú ohybnú gumenú podrážku a mierne spevnenú pätu.

Vpredu majú perfektný anatomický tvar. Sadnú na normálne, aj užšie nôžky, aj na dominantné palčeky. Priehlavok znesú normálny aj mierne vyšší. 

Stielka je mierne tvarovaná a hrubšia pod pätou, aby nohy chránila pred otrasmi. Ak však preferujete barefoot obuv, stielku vymeňte za rovnú. 

Ľahúčko sa obúvajú. 


Okrem toho majú originálny dizajn, použité sú kvalitné, šetrné materiály. Keď raz Camper objavíte, je to láska :) 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Balerínky
Farba: Modrá, Hnedá
Štýl obúvania: BF Alternatíva
Typ nohy: Normálna, Užšia, Úzka päta
Typ obuvi: Balerínky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Teraz už legendárna značka Camper pochádza zo španielskeho ostrova Mallorca a je to rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1975.
Ich štýl je tak osobitý, že sú jedny z mála topánok na svete, na ktoré sa pozriete a hneď viete, o akú značku ide. Samozrejme vzniklo už nespočetné množstvo „fejkov“, ale kto Camperky pozná, hneď si ich zamiluje a vracia sa k nim (samozrejme ak strihovo sedia).

Okrem dokonalého dizajnu, ktorý stále posúvajú vpred, nám v Camper učarovali aj ich filozofiou aj v oblasti ochrany životného prostredia. Kože, ktoré používajú, sú výlučne len vedľajším produktom mäsospracovateľského priemyslu. Nepoužívajú kože pochádzajúce z Brazílie, aby nepodporovali odlesňovanie, a taktiež nepoužívajú pravé kožušiny, ani kože z ohrozených zvierat. Za toto ich najviac ľúbime! Podporujú aj rozvoj solárnej energie, ktorú vo svojich fabrikách využívajú.