COLLONIL CARBON PURE IMPREGNAČNÝ SPREJ

Značka: Collonil
€9,90
Skladom
Možnosti doručenia

Tento univerzálny impregnačný prostriedok je vhodný na všetky typy materiálov. Ide o najúčinnejšiu ochranu dostupnú na našom trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: - 
  • Vnútorný: -
  • Stielka: -
  • Zapínanie: -

Špecifikácia:

  • naozaj účinný
  • technologicky vyspelý, aj pre TEX membrány
  • veľké balenie
  • bez aerosolov 

Je vhodný na rôzne materiály – kožu, semiš, textílie, aj materiály s membránou.

Odporúča sa striekať z diaľky cca 20-30 cm, rovnomerne, na čisté topánky. Môžete po nanesení rozotrieť hubkou, alebo textíliou.

Brúsenú kožu môžete následne prebrúsiť, hladkú vyleštiť.

Keďže má manuálnu pumpičku, viete ho aplikovať aj v interiéri, neobsahuje aerosoly. 

Impregnáciu sa odporúča nechať po nanesení 12 hodín schnúť. 

Prípravok je bezfarebný. Ak sa budete o topánky Vašich detí starať, predĺžite ich životnosť, aj výzor.

Povinná informácia


Výstražné pokyny: NEBEZPEČENSTVO Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Zákaz fajčiť. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je to možné. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Obsah/nádoby zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: Obsahuje parfumy.

Špecifikácie podľa DetVO: ALKOHOL, AQUA, PARFUM, METOXYISOPROPANOL, FARBIVO

  Ďalšie podrobnosti o zložkách, ako aj o názve INCI nájdete na: http://ec.europa.eu/growth/tools-databases/cosing/index.cfm

Objem: 100 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Inovácia prostredníctvom tradície - to je to, čo Collonil ponúka svojou odbornosťou a inštinktom pre revolučné inovácie. To, čo sa začalo v roku 1909 s olejom na kožu, ľudia, ktorí pracujú pre Collonil, neustále rozvíjajú.

Vysoko výkonné a vysokokvalitné výrobky, ktoré znamenajú revolúciu v starostlivosti o kožu a obuv. Vždy v pohybe - a napriek tomu spojený so svojimi koreňmi. Collonil dodnes všetko vyvíja a vyrába v Berlíne. Collonil sa vyvinul do globálne známej spoločnosti. Inovácie pre celý svet vyrobené v Nemecku.