COLLONIL CARBON PURE IMPREGNAČNÝ SPREJ

Značka: Collonil
€9,90
Skladom
Možnosti doručenia

Tento univerzálny impregnačný prostriedok je vhodný na všetky typy materiálov. Ide o najúčinnejšiu ochranu dostupnú na našom trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: - 
  • Vnútorný: -
  • Stielka: -
  • Zapínanie: -

Špecifikácia:

  • naozaj účinný
  • technologicky vyspelý, aj pre TEX membrány
  • veľké balenie
  • bez aerosolov 

Je vhodný na rôzne materiály – kožu, semiš, textílie, aj materiály s membránou.

Odporúča sa striekať z diaľky cca 20-30 cm, rovnomerne, na čisté topánky. Môžete po nanesení rozotrieť hubkou, alebo textíliou.

Brúsenú kožu môžete následne prebrúsiť, hladkú vyleštiť.

Keďže má manuálnu pumpičku, viete ho aplikovať aj v interiéri, neobsahuje aerosoly. 

Impregnáciu sa odporúča nechať po nanesení 12 hodín schnúť. 

Prípravok je bezfarebný. Ak sa budete o topánky Vašich detí starať, predĺžite ich životnosť, aj výzor.

Povinná informácia


Výstražné pokyny: NEBEZPEČENSTVO Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Zákaz fajčiť. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je to možné. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Obsah/nádoby zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: Obsahuje parfumy.

Špecifikácie podľa DetVO: ALKOHOL, AQUA, PARFUM, METOXYISOPROPANOL, FARBIVO

  Ďalšie podrobnosti o zložkách, ako aj o názve INCI nájdete na: http://ec.europa.eu/growth/tools-databases/cosing/index.cfm

Objem: 100 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

collonil-logo-vector

Inovácia prostredníctvom tradície - to je to, čo Collonil ponúka svojou odbornosťou a inštinktom pre revolučné inovácie. To, čo sa začalo v roku 1909 s olejom na kožu, ľudia, ktorí pracujú pre Collonil, neustále rozvíjajú.

Vysoko výkonné a vysokokvalitné výrobky, ktoré znamenajú revolúciu v starostlivosti o kožu a obuv. Vždy v pohybe - a napriek tomu spojený so svojimi koreňmi. Collonil dodnes všetko vyvíja a vyrába v Berlíne. Collonil sa vyvinul do globálne známej spoločnosti. Inovácie pre celý svet vyrobené v Nemecku.

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie