Vo štvrtok 26. 5. 2022 otvoríme až poobede, doobeda bude ZATVORENÉ.

COLLONIL LAB STARTER KIT

Značka: Collonil
€16,90
Skladom
Možnosti doručenia

Cestovné balení špičkových ošetřovacích prostriedkov na obuv, ktoré budete používať aj doma pri bežnom čistení. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: - 
  • Vnútorný: -
  • Stielka: -
  • Zapínanie: -

Špecifikácia:

  • naozaj účinný
  • ľahká aplikácia
  • v balení s kefou a rukavicou
  • praktické balenie

Balenie obsahuje bestsellery od firmy Collonil, a to čistiacu penu Carbon a impregnačný sprej Carbon. V balení nájdete aj špičkovú kefu na ošetrovanie obuvi, a leštiacu rukavicu.

Prípravky sa odporúča aplikovať z diaľky cca 20 - 30 cm, rovnomerne.  

Prípravky sú bezfarebné. Ak sa budete o topánky Vašich detí starať, predĺžite ich životnosť, aj výzor.

Bezpečnostné upozornenie: vždy sledujte a dodržiavajte bezpečnostné upozornenia na obale. 

ČISTIACA PENA - Účinná čistiaca pena pre všetky materiály. Penu nanášajte na čistiacu kefku od cca. 1 cm a rovnomerne ho rozotrite na tenisku. Potom dôkladne zapracujte do hmoty. Nakoniec použite navlhčenú ČISTIACU RUKAVICU na odstránenie nečistôt a prebytočnej čistiacej peny.

OCHRANNÝ SPREJ - Vysoko účinná ochrana pre všetky materiály. Po fáze čistenia naneste sprej zo vzdialenosti cca. 30 cm na suchú tenisku a znova ju nechajte uschnúť. Hotovo!

ČISTIACA Kefka – Čistiacia kefka na odstránenie hrubých nečistôt z tenisiek pred začatím procesu mokrého čistenia. Dodatočne použiteľný na nanášanie ČISTIACEJ PENY a na zdrsnenie nubuku a hrubej kože.

ČISTIACE RUKAVICE - Rukavice vyrobené z mikrovlákna na dôkladné čistenie a starostlivosť o vaše tenisky.

Povinná informácia

Ochranný sprej Výstražné pokyny: NEBEZPEČENSTVO Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Zákaz fajčiť. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Zabráňte vdychovaniu pár/aerosólov. Používajte iba vonku alebo v dobre vetranom priestore. Ak sa necítite dobre, volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Ak dôjde k podráždeniu pokožky: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Obsah/nádoby zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obsahuje: Uhľovodíky, C11-12, izoalkány, < 2 % aromátov; Uhľovodíky, C6-7, n-alkány, izoalkány, cyklické, < 5 % n-hexán.

 

 

Čistiaca pena

Varovné poznámky: NEBEZPEČENSTVO Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Zákaz fajčiť. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Obsah/nádoby zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie čistiacej peny: 5 % alebo viac, ale menej ako 15 % alifatických uhľovodíkov, menej ako 5 % neiónových povrchovo aktívnych látok, menej ako 5 % aniónových povrchovo aktívnych látok, parfumy, D-LIMONENE, CITRAL, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, OCTYLISOTHIA-ZOROMLINONE, OCTYLISOTHIA-ZOROMLINONE 2-NITROPROPÁN-1,3-DIOL.

Špecifikácia čistiacej peny podľa DetVo: VODNÁ, BUTÁN, PROPÁN, IZODEKANOLETOXYLÁT, MASTNÉ ALKOHOLY, ALKOXYLOVANÉ, LAURETH SULFÁT SODNÝ, UNDECETH-40, Alkoholy, C12-15-rozvetvený a lineárny, ETOXYCCLEINHEXTOXYL, SOLUTHEXLEXIT, SOUFLU- D-LIMONEN, CITRAL, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, 2-BROMO-2-NITROPROPÁN-1,3-DIOL, OCTYLISOTHIAZOLINONE

Objem: 2 x 50 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

collonil-logo-vector

Inovácia prostredníctvom tradície - to je to, čo Collonil ponúka svojou odbornosťou a inštinktom pre revolučné inovácie. To, čo sa začalo v roku 1909 s olejom na kožu, ľudia, ktorí pracujú pre Collonil, neustále rozvíjajú.

Vysoko výkonné a vysokokvalitné výrobky, ktoré znamenajú revolúciu v starostlivosti o kožu a obuv. Vždy v pohybe - a napriek tomu spojený so svojimi koreňmi. Collonil dodnes všetko vyvíja a vyrába v Berlíne. Collonil sa vyvinul do globálne známej spoločnosti. Inovácie pre celý svet vyrobené v Nemecku.

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie