Náš adventný kalendár - ✅ 11. December - použite kód "ADVENT11" na 15 % zľavu na značku Frii of Norway

GRECH & CO. 3 KS PRÍBOROVÝ SET - DESERT TEAL OMBRE

Značka: Grech & Co.
€28 –28 %
GRECH & CO. 3 KS PRÍBOROVÝ SET - DESERT TEAL OMBRE
€28 –28 % €19,90
Skladom
Možnosti doručenia

V jednoduchosti je krása, to pri značka Grech&Co. platí na 100 %.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Grech & Co. nám prináša krásnu novú kolekciu, ktorej súčasťou sú aj detské príbory. Sú vyrobené z hypoalergénnych materiálov - z BPA Free silikónu, vhodného na kontakt s jedlom a nehrdzavejúcej ocele. Samozrejme neobsahuje BPA, BPS, PVC ani ftaláty. 

Deti milujú robiť veci ako my dospelí, my však musíme zabezpečiť, aby to bolo bezpečné. Tento detský jedálenský príbor je prispôsobené detským rúčkam a obsahuje vidličku, lyžičku aj nôž s nešmykľavou, silikónovou rúčkou.

Tento set je vhodný ako prvý detský príbor, keď už chcete deti učiť stolovať ako veľkáči. Na prvé príkrmy vyberte radšej mäkkú, silikónovú lyžičku.  

Príbor je vhodný do umývačky riadu, dobre sa deťom drží.

Rozmer: 12,8 x 3,7 x 1 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kolekcie Grech & Co. sú inšpirované Matkou, slobodným dieťaťom a esenciou prírody. Ide o vedomú, neustále sa vyvíjajúcu značku. Ako rastú naše deti, rastú aj potreby, náš svet, ale rastú aj potreby matky prírody.
 
Ich poslaním je pokračovať v osvojovaní si etických postupov, ktoré preukazujú našu lásku k ľudskosti a Matke Zemi. Ich víziou je tiež pomôcť šíriť toto povedomie medzi našimi deťmi vo svete prostredníctvom našich výtvorov a filozofie. 

Grech & Co. je rodinná značka, ktorá je tvorená v Dánsku a na Malte. Produkujú malé, udržateľné kolekcie, aby trh stále nezaplavovali novinkami a ľudia ich výtvory dlhšie používali.