Náš adventný kalendár - ✅ 11. December - použite kód "ADVENT11" na 15 % zľavu na značku Frii of Norway

GRECH & CO. GRAND SILICONE LUNCHBOX - DESERT TEAL OMBRE

Značka: Grech & Co.
€37,50 –30 %
Grand Silicone Lunchbox Color Splash Collection Tableware GCO2113 Desert Teal Ombre 1024x1024
€37,50 –30 % €25,90
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

V jednoduchosti je krása, to pri značka Grech&Co. platí na 100 %.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Grech & Co. nám prináša krásnu novú kolekciu, ktorej súčasťou sú aj desiatové boxy. Sú vhodné pre školákov, ale využijete ich aj na vychádzky s menšími deťmi, či na rodinné výlety. Obedár je vyrobený z BPA Free silikónu, vhodného na kontakt s jedlom. Samozrejme neobsahuje BPA, BPS, PVC ani ftaláty. 

Rozmer: 21,8 x 14,3 x 6,4 cm

Silikón má dobrú priľnavosť, a tak vrchnák dobre drží. Dobre sa čistí (vhodný aj do umývačky riadu) a vo vnútri má 3 priehradky.

Je odolný, nerozbije sa, je vhodný aj do mikrovlnky či rúry (do 230 stupňov), ale aj do mrazničky (do -40 stupňov Celzia). 

Tento obedár je praktický a štýlový pomocník počas celého roka. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kolekcie Grech & Co. sú inšpirované Matkou, slobodným dieťaťom a esenciou prírody. Ide o vedomú, neustále sa vyvíjajúcu značku. Ako rastú naše deti, rastú aj potreby, náš svet, ale rastú aj potreby matky prírody.
 
Ich poslaním je pokračovať v osvojovaní si etických postupov, ktoré preukazujú našu lásku k ľudskosti a Matke Zemi. Ich víziou je tiež pomôcť šíriť toto povedomie medzi našimi deťmi vo svete prostredníctvom našich výtvorov a filozofie. 

Grech & Co. je rodinná značka, ktorá je tvorená v Dánsku a na Malte. Produkujú malé, udržateľné kolekcie, aby trh stále nezaplavovali novinkami a ľudia ich výtvory dlhšie používali.