GRECH & CO. PETIT INSULATED BACKPACK - DESERT TEAL OMBRE

Výpredaj
Značka: Grech & Co.
€75 –25 %
Petit Insulated Backpack Bag GCO2104 Desert Teal Ombre 1023x1023
€75 –25 % €55,90
Skladom
Možnosti doručenia

V jednoduchosti je krása, to pri značka Grech&Co. platí na 100 %.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: recyklovaný polyester, vegan koža, certifikovaná bio bavlna
  • Vnútorný: recyklovaný textil
  • Stielka: -
  • Zapínanie: kovové

Špecifikácia

  • Minimalistický dizajn
  • Pre deti aj maminy
  • Úplne bez plastov
  • Štýlový a praktický 

Nová kolekcia Pieces of everyday magic je plná krásnych farebných kombinácií, ktoré dopĺňajú aj staršie kolekcie, čo je jedna z hlavných filozofií značky. V Grech&Co. myslia na to, aby všetko so všetkým ladilo, nechŕlia stále nové a nové produkty, ale dopĺňajú každú sezónu nové druhy produktov, ktoré dopĺňajú staršie kolekcie. 

 

This Piece of Everyday Magic was consciously created with certified recycled polyester, 100% cotton straps, pu leather, metal, PP and has been tested and certified for GRS and OEKO-TEX.

Rozmer: 32 x 25 x 17 cm

Tento praktický batoh je nadizajnovaný so zameraním na dobrú organizáciu a odolnosť, čo sa zíde malým aj veľkým. Bude vhodný pre predškolákov, ale aj pre väčšie deti, ktoré ho môžu využiť na krúžky, či výlety. 

Batoh sa skladá z vrchných častí (cca v rozmere A4, pre predstavu), a v spodnej časti je oddelená časť, ktorá je tepelne izolovaná a je vhodná na obedár, ale kľudne aj napríklad topánky na telesnú, alebo čokoľvek, čo nechcete miešať v hlavnej časti. 

Popruhy sú mierne polstrované, nastaviteľné a sú vybavené aj hrudným pásom, pre lepší komfort nosenia. 

V prednej časti je aj malé vrecko na zips, na bokoch sú otvorené vrecká napríklad na fľašu. 

Batoh je vytvorený z eco-friendly materiálov, ktoré majú certifikáciu GRS a OEKO-TEX (číslo GRS certifikátu: EST-220385-GRS-2203). 

Hrudná pracka je výškovo nastaviteľná, aby sa batoh prispôsobil Vašej postave a potrebám. 

Odporúčaný vek - pre deti od cca 5 rokov až po juniorov, keďže dizajn je dosť cool aj pre staršie deti. Pre menšie deti by bol veľmi veľký. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kolekcie Grech & Co. sú inšpirované Matkou, slobodným dieťaťom a esenciou prírody. Ide o vedomú, neustále sa vyvíjajúcu značku. Ako rastú naše deti, rastú aj potreby, náš svet, ale rastú aj potreby matky prírody.
 
Ich poslaním je pokračovať v osvojovaní si etických postupov, ktoré preukazujú našu lásku k ľudskosti a Matke Zemi. Ich víziou je tiež pomôcť šíriť toto povedomie medzi našimi deťmi vo svete prostredníctvom našich výtvorov a filozofie. 

Grech & Co. je rodinná značka, ktorá je tvorená v Dánsku a na Malte. Produkujú malé, udržateľné kolekcie, aby trh stále nezaplavovali novinkami a ľudia ich výtvory dlhšie používali.