E-shop aj showroom na Tomášikovej 50E je pre sťahovanie ZATVORENÝ. O otvorení na novej adrese budeme informovať. E-shop znova spustíme čoskoro.

GRECH & CO. SKLADACIA TOTE BAG - HEATHER ROSE

Výpredaj
Značka: Grech & Co.
€36 –36 %
1024x1024 603d2f433681347bf3e3ddce1bd94174
€36 –36 % €22,90
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

V jednoduchosti je krása, to pri značka Grech&Co. platí na 100 %.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: , BIO bavlna, vegan koža
  • Vnútorný: recyklovaný polyester
  • Stielka: -
  • Zapínanie: cvok, zips

Špecifikácia

  • Minimalistický dizajn
  • Pre celú rodinu
  • Na nákup aj na výlet
  • Štýlová a praktická

Nová kolekcia Pieces of everyday magic je plná krásnych farebných kombinácií, ktoré dopĺňajú aj staršie kolekcie, čo je jedna z hlavných filozofií značky. V Grech&Co. myslia na to, aby všetko so všetkým ladilo, nechŕlia stále nové a nové produkty, ale dopĺňajú každú sezónu nové druhy produktov, ktoré dopĺňajú staršie kolekcie. 

Táto jednoduchá taška je dvojvrstvová, a skladá sa z dvoch kusov. Veľkú tašku viete poskladať do tej menšej, avšak malú taštičku viete použiť aj na drobnosti. Tá menšia má zapínanie na zips, väčšia na cvok.  

Je to super jednoduchá taška, ktorú budete mať vždy po ruke a využijete ju na nákupy, na zbalenie na dovolenku, na plaváreň či na cvičenie.

Môžete ju prať na 30-ke. 

Rozmer: 52 x 32 cm 

Taška je vyrobená z eco-friendly materiálov, ktoré majú certifikáciu a OEKO-TEX. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kolekcie Grech & Co. sú inšpirované Matkou, slobodným dieťaťom a esenciou prírody. Ide o vedomú, neustále sa vyvíjajúcu značku. Ako rastú naše deti, rastú aj potreby, náš svet, ale rastú aj potreby matky prírody.
 
Ich poslaním je pokračovať v osvojovaní si etických postupov, ktoré preukazujú našu lásku k ľudskosti a Matke Zemi. Ich víziou je tiež pomôcť šíriť toto povedomie medzi našimi deťmi vo svete prostredníctvom našich výtvorov a filozofie. 

Grech & Co. je rodinná značka, ktorá je tvorená v Dánsku a na Malte. Produkujú malé, udržateľné kolekcie, aby trh stále nezaplavovali novinkami a ľudia ich výtvory dlhšie používali.