COLLONIL NEVIDITEĽNÉ SILÓNKY V SPREJI - SILKY 100 ML

Značka: Collonil
€9,90
Skladom
Možnosti doručenia

Inovácia prostredníctvom tradície - to je to, čo Collonil ponúka svojou odbornosťou a inštinktom pre revolučné inovácie. To, čo sa začalo v roku 1909 s olejom na kožu, ľudia, ktorí pracujú pre Collonil, neustále rozvíjajú.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • S obsahom hodvábu, bezfarebný sprej na bosé nohy
  • Znižuje trenie medzi pokožkou a vložkou
  • Predchádza vzniku pľuzgierov
  • Zaisťuje príjemnú vôňu pre svieže nohy a dobrú klímu v obuvi
  • Perfektný produkt na sezónu "naboso v topánke"

Silky Spray je perfektný sezónny produkt na nosenie letnej obuvi bez ponožiek. Číry hodvábny sprej na chodidlá. Znižuje trenie medzi pokožkou na chodidlách a vnútornou stielkou, zabraňuje vzniku pľuzgierov. Príjemná vôňa udrží Vaše nohy a topánky svieže. Ponúka obdobný ochranný a pocitový efekt na bosé nohy, ako hodvábne pančuchy.

Povinná informácia

Výstražné pokyny: NEBEZPEČENSTVO Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. ZÁKAZ FAJČIŤ. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: BUTÁN, PROPÁN, ALKOHOL DENAT., PENTÁN, IZOBUTÁN, NITRID BÓRU, TRIETHYLCITRAT, RICINOLEÁT ZINKU, PARFUM, MENTYL LACTATE, TRIETHANOLAMINE, ETHYLHEXYLGLYCERID, STYLNELCERID, STYLNELCÉRID, STYLNELCÉRID, STYLNELCÉRID PALMITÁT, KYSELINA CITRÓNOVÁ, ETYL BENZOÁT, GLYCERYL STEARÁT.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Inovácia prostredníctvom tradície - to je to, čo Collonil ponúka svojou odbornosťou a inštinktom pre revolučné inovácie. To, čo sa začalo v roku 1909 s olejom na kožu, ľudia, ktorí pracujú pre Collonil, neustále rozvíjajú.

Vysoko výkonné a vysokokvalitné výrobky, ktoré znamenajú revolúciu v starostlivosti o kožu a obuv. Vždy v pohybe - a napriek tomu spojený so svojimi koreňmi. Collonil dodnes všetko vyvíja a vyrába v Berlíne. Collonil sa vyvinul do globálne známej spoločnosti. Inovácie pre celý svet vyrobené v Nemecku.