Len tento víkend zľava 15 % na všetko na kúpanie s kódom "DOVODY" (Doplnky-Do vody)

KNIHA (tvrdá väzba) - TERKA A BÁBÄTKO

€6,30
Skladom
Možnosti doručenia

Najkrajšie knižky, či pracovné zošity, ktoré sa u nás doma najviac ujali, chceme priniesť aj vám. Potešíte dvakrát - raz seba na ušetrenom poštovnom, a potom aj krásnym časom stráveným pri knižke. 

Detailné informácie

Podrobný popis

V príbehu čaká na päťročné dievčatko hádam najväčšie prekvapenie – narodenie bračeka.

V knihe sa hrdinka najprv dozvedá, že čoskoro nebude jedináčikom a prechádza tiež fázou obáv, či ju neprestane mamička ľúbiť. S rodičmi pripravuje izbičku pre bračeka a na záver sa dočká vytúženého malého súrodenca.

Veľkým pozitívom príbehu je štylistika.

Vďaka nej sa malí čitatelia dokonale stotožnia s rovesníčkou a so zatajeným dychom prežívajú detsky nevšedné dobrodružstvá. A že ich je neúrekom! Pútavý text je doplnený príťažlivými ilustráciami jednej z dvorných ilustrátoriek príbehov o malej Terke - Ewy Wenzel – Bürger.

Mamou príbehov o malej Terke, je nemecká autorka detskej literatúry - Liane Schneider.

Jej séria kníh o malej Conni (na Slovensku Terky) zožala okamžitý úspech nielen u čitateľov, ale neskôr i divákov. Príbehy neposedného dievčatka v pruhovanom tričku s červenou mašľou vo vlasoch sa dočkali i televízneho spracovania. Najprv boli divákom predstavené v animovanom spracovaní a v roku 2016 dokonca vo filmovej verzii. Ale žiaden film nenahradí spoločné čítanie s mamičkou. Preto sme radi, že i slovenské deti si môžu prečítať naozaj vydarené knižné príhody „nemeckej Bambuľky“ :-)

 

Rozmery: 19 cm x 0,2 cm x 19 cm
 
Jazyk: Slovenský
 
Počet strán: 24
 
Rok Vydania: 2013
 
Vydavateľstvo/Výrobca: Verbarium
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: