REAL SHADES POLARIZOVANÉ SLNEČNÉ OKULIARE EXPLORER 0 -2 ROKY - BLUE

Značka: Real SHADES
€26,90
Skladom
Možnosti doručenia

Kvalitné, štýlové a odolné okuliare pre vaše deti. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď beriete svoje dieťa von na slnko, čo robíte, aby ste mu ochránili oči?

Slnečné okuliare Explorer pre bábätká sú skvelým riešením. Dodávajú sa s nastaviteľným popruhom, ktorý možno použiť na pohodlné uchytenie slnečných okuliarov na hlave, a majú obopínajúci, nerozbitný rám, ktorý je ideálny na minimalizáciu periférneho svetla.

Sú špeciálne vyvinuté pre najmenšie deti od 0 do 2 rokov. 

Popis

100% UVA/UVB ochrana
Nerozbitné polykarbonátové šošovky
Nastaviteľný/odnímateľný popruh
Nerozbitný, ohybný rám

Bábätká sú pripravené na akúkoľvek aktivitu, keď majú nasadené slnečné okuliare Explorer od Real SHADES. Nerozbitný, flexibilný, obopínajúci rám minimalizuje vystavenie periférnemu svetlu, zatiaľ čo mäkký, nastaviteľný popruh zaisťuje, že tieto okuliare budú pohodlné a zostanú nasadené bez ohľadu na to, čo sa deje. Nerozbitné polykarbonátové šošovky sú ľahké a zároveň poskytujú vynikajúcu odolnosť proti nárazu a optickú čistotu

Čistenie: sklá sú tvorené ochrannými vrstvami, avšak nie sú úplne nezničiteľné. Nie sú vhodné na kúpanie a do vody na potápanie, pri zamočení ich usušte, aby sa medzi vrstvy nedostala voda. Nenechávajte ich na priamom slnku na dlhšiu dobu (ako napríklad v rozhorúčenom aute). 
 
Upozornenie: Nenechávajte deti do 3 rokov s okuliarmi bez dozoru. 
 
Nezabúdajte, že okuliare nie sú hračka a pri nesprávnom používaní sa môžu zlomiť, oškrieť, alebo inak poškodiť, aj keď sú veľmi ohybné a odolné. 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Real SHADES bola založená už v roku 2002 v Massachusetts a odvtedy vyrába rôzne okuliare pre deti. Neustále inovujú svoje procesy a materiály tak, aby čo najviac chránili detské oči pred nebezpečným žiarením.