BAREWOOD DOPLNKOVÉ OKRÚHLIAKY - LIMITKA JEŽKO BEŽKO

Značka: Barewood
€11
Skladom
Možnosti doručenia

8 veselých obrázkov vygravírovaných do bukových okrúhliakov vytvorených špeciálne pre Ježka Bežka od Barewood.

Detailné informácie

Podrobný popis


Okrúhliaky, podobne ako všetky ostatné drevené diely vo výrobkoch od Barewood sú vyrábané z nevyužitého dreva, ktoré vzniká pri výrobe kvalitného masívneho nábytku a inak by bolo spálené.

Dávajú mu ešte šancu, opracuvávajú ho do požadovaných rozmerov a tvarov a vedia ho využiť pre naše zdravie.

Sada okrúhliakov sa dá využiť, ak už máte kúpený senzomotorický koberec od Barewood, ako extra stimulačné "kamienky", táto sada koberček neobsahuje. 

 

7 x okrúhliak s autorskou potlačou zvieratiek Ježko Bežko a logo Barewood

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Barewood, to je domáci projekt ocka drevára a maminky biologičky, v ktorom spojili odborné vedomosti, a vytvorili tak pomôcky, ktoré budú deti viesť k prírode a k zdravému životnému štýlu.

Pre veľký úspech domácej terapie a pozitívny ohlas známych sa rozhodli svoje pomôcky posunúť aj ďalej všetkým tým, ktorí majú kladný vzťah k prírode, k svojmu zdraviu a k zdraviu svojich blízkych.

Mysleli hlavne na ľudí žijúcich v panelákoch, ktorí majú obmedzené možnosti chôdze "na boso" v prírode a všetkých tých, ktorí majú radi prírodný materiál a poctivú remeselnú prácu.

Pomôcky Barewood sa odvtedy udomácnili v mnohých domácnostiach a obchodoch, kde okrem funkčnosti pôsobia aj ako variabilný dizajnový prvok.