E-shop aj showroom na Tomášikovej 50E je pre sťahovanie ZATVORENÝ. O otvorení na novej adrese budeme informovať. E-shop znova spustíme čoskoro.

GRECH & CO. INSULATED BAG - MAUVE ROSE OMBRE

Výpredaj
Značka: Grech & Co.
€35 –26 %
Insulated Lunch Bag Bag GCO2107 Mauve Rose Ombre 1024x1024
€35 –26 % €25,90
Skladom
Možnosti doručenia

V jednoduchosti je krása, to pri značka Grech&Co. platí na 100 %.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: recyklovaný polyester, vegan koža, certifikovaná bio bavlna
  • Vnútorný: recyklovaný textil
  • Stielka: -
  • Zapínanie: zips

Špecifikácia

  • Minimalistický dizajn
  • Pre deti aj celé rodiny
  • Rôzne využitie
  • Štýlový a praktický kúsok

Nová kolekcia Pieces of everyday magic je plná krásnych farebných kombinácií, ktoré dopĺňajú aj staršie kolekcie, čo je jedna z hlavných filozofií značky. V Grech&Co. myslia na to, aby všetko so všetkým ladilo, nechŕlia stále nové a nové produkty, ale dopĺňajú každú sezónu nové druhy produktov, ktoré dopĺňajú staršie kolekcie.

Rozmer: 25 x 21 x 9,6 cm

Tento praktický kúsok, tašku s izoláciou, využijete na viacero spôsobov. Dobre udržuje stálu teplotu, tak je taška vhodná na uchovanie desiaty, obedu, snackov pre celú rodinu na výlete, ale ako tip dávame využitie ako parádna kozmetická taška alebo rodinná lekárnička na cesty.

Využitie je na vás. Vo vrchnej časti je je malý popruh na bežné nosenie, ale v balení nájdete aj dlhý odnímateľný popruh cez rameno.

Taška je vytvorená z eco-friendly materiálov, ktoré majú certifikáciu GRS a OEKO-TEX.  

Odporúčaný vek - pre deti od cca 3 rokov až po dospelých. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kolekcie Grech & Co. sú inšpirované Matkou, slobodným dieťaťom a esenciou prírody. Ide o vedomú, neustále sa vyvíjajúcu značku. Ako rastú naše deti, rastú aj potreby, náš svet, ale rastú aj potreby matky prírody.
 
Ich poslaním je pokračovať v osvojovaní si etických postupov, ktoré preukazujú našu lásku k ľudskosti a Matke Zemi. Ich víziou je tiež pomôcť šíriť toto povedomie medzi našimi deťmi vo svete prostredníctvom našich výtvorov a filozofie. 

Grech & Co. je rodinná značka, ktorá je tvorená v Dánsku a na Malte. Produkujú malé, udržateľné kolekcie, aby trh stále nezaplavovali novinkami a ľudia ich výtvory dlhšie používali.