E-shop aj showroom na Tomášikovej 50E je pre sťahovanie ZATVORENÝ. O otvorení na novej adrese budeme informovať. E-shop znova spustíme čoskoro.

COLLONIL ORGANIC BAMBOO LOTION

Značka: Collonil
€9
Skladom
Možnosti doručenia

Toto prírodné čistiace mlieko obsahuje výťažky z bambusu a je šetrné k Vašej obuvi, ako aj k životnému prostrediu. Je vhodné na rôzne materiály – kožu, semiš, textílie, aj materiály s membránou. Vaše topánočky nielen vyčistí, ale aj regeneruje a oživí farby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: - 
  • Vnútorný: -
  • Stielka: -
  • Zapínanie: -

Špecifikácia:

  • netoxické zloženie
  • nesmrdí, použiteľný aj v interiéri
  • vhodný aj na detské topánočky
  • manuálna pumpička

Prípravok je bezfarebný. Ak sa budete o topánky Vašich detí starať, predĺžite ich životnosť, aj výzor. Tento prípravok je super aj v tom, že nesmrdí, a môžete ho aplikovať aj vo vnútri.

Fľašu držte vo zvislej polohe. Pleťovú vodu nastriekajte zo vzdialenosti 20 cm. Rozotrite ju mäkkou handričkou. Nečistota sa rozpúšťa sama. Očistite nečistoty zo semišu a textílií. Nechajte topánky vyschnúť.

Povinná informácia

Zloženie: Menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% aniónové povrchovo aktívne látky, parfumy, PHENOXYETHANOL, SODIUM PYRITHION.

Špecifikácie podľa DetVO: AQUA; DIMETHIKON; IZODEKANOLETOXYLÁT; LAURETH-6 KARBOXYLÁT SODNÝ; PHENOXYETANOL; EXTRAKT BAMBUSA VULGARIS; PARFÉM; PVP; ALKOHOL; MASTNÝ ALKOHOL POLYGLYKOL ÉTER; PYRITIÓNY SODNÉ


Objem: 200 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Inovácia prostredníctvom tradície - to je to, čo Collonil ponúka svojou odbornosťou a inštinktom pre revolučné inovácie. To, čo sa začalo v roku 1909 s olejom na kožu, ľudia, ktorí pracujú pre Collonil, neustále rozvíjajú.

Vysoko výkonné a vysokokvalitné výrobky, ktoré znamenajú revolúciu v starostlivosti o kožu a obuv. Vždy v pohybe - a napriek tomu spojený so svojimi koreňmi. Collonil dodnes všetko vyvíja a vyrába v Berlíne. Collonil sa vyvinul do globálne známej spoločnosti. Inovácie pre celý svet vyrobené v Nemecku.