BABICE CAPAČKY BAREFOOT RUŽOVÉ - KVETY

Značka: baBice
€22,90
Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Skladom Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Capačky od značky baBice sú vyrobené z jemnej prírodnej kože, aby sa čo najviac prispôsobili nôžke Vášho dieťaťa, majú skvelý tvar a pekné dizajny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: koža
  • Vnútorný: koža a textil
  • Stielka: nevyberateľná bez tvarovania
  • Zapínanie: žiadne

Špecifikácia:

  • Celokožené capačky
  • Neobmedzujú nôžky
  • Vhodné aj pre dominantné palce
  • Barefoot: áno

 

Podrážka je z jednovrstvovej brúsenej kože, aby sa capačky nešmýkali ani na drevenej, či laminátovej podlahe. Keď sa koža vyhladí, stačí ju trošku narušiť napríklad kefkou, aby znova zdrsnela. 

Koža, z ktorej sú vyrobené, je bez chrómu a chemických látok, čo je pravidelne testované. Vrchná časť topánočky (ale z vnútra) je podšitá jemným textilom, aby sa nôžky nepotili a capačka držala lepšie tvar a vrch bol mierne zosilnený.

Na detské nôžky sa naťahujú a držia pomocou gumičky okolo členku a gumička je robená tak, aby nadmerok nezostával v zadnej časti nôžky.

Dizajn týchto capačiek je veľmi rôznorodý. Od minimalistických jednofarebných, až po vyšívané vzory. 

Sú vhodné pre nechodcov do kočíka či nosiča (šatky), ale aj na prvé kroky pre vývin detských nôh bez obmedzení. Na von sa neodporúčajú kvôli tomu, že na spodu je len jemná vrstva kože, ktorú môže dieťa rýchlo predrieť. Na trávičke to ale kľudne môžete skúsiť.

Obľúbené sú aj ako papučky, ale aj ako milý darček, pretože majú peknú krabičku. 

 babice-softsole_1

 

Dodatočné parametre

Kategória: Topánky
Farba: Modrá, Ružová
Štýl obúvania: Barefoot
Typ nohy: Plutvička, Dominantný palec, Normálna, Vyšší priehlavok
Typ obuvi: Capačky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

babice

Do nášho portfólia prinášame ďalšiu značku kožených capačiek, ktoré sa však vyrábajú aj vo verzii s gumovou podrážkou, a práve preto sme si ich vybrali. Tak môžete dieťa nechať aj vybehnúť von a jemná kožená podrážka sa hneď nezniči.
 
Capačky sa vyrábajú v Poľsku v malej rodinnej dielničke z kvalitnej kože, ktorá je pravidelne testovaná na obsah chrómu a prípadných škodlivých látok. Nemusíte sa tak báť, keď ich obujete na bosú nôžku, alebo sa v nich dieťa spotí, že by mohli ohroziť jeho zdravie, ako to môže byť u lacných capačiek otázneho pôvodu.
 
Koža okrem toho, že neobsahuje škodlivé látky, je aj veľmi príjemná a odolná. Skvelým bonusom je aj pekné balenie, a tak capačky poslúžia aj ako milý darček.