COLLONIL SHAMPOO DIRECT

Značka: Collonil
€8,95
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Táto univerzálna čistiaca pena s hubkou je vhodná na všetky materiály. Neobsahuje rozpúšťadlá, nepoškodzuje životné prostredie , je vhodná aj na HIGH-TEX materiály.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: - 
  • Vnútorný: -
  • Stielka: -
  • Zapínanie: -

Špecifikácia:

  • naozaj účinný na čistenie obuvi
  • intenzívne tekuté čistenie 
  • bezfarebný 
  • praktický špongiový aplikátor 

Je vhodný na rôzne materiály – kožu, semiš, textílie, aj materiály s membránou. Čistí všetky materiály dôkladne a šetrne prostredníctvom cielenej kombinácie intenzívnych zložiek

Prípravok je bezfarebný. Ak sa budete o topánky Vašich detí starať, predĺžite ich životnosť, aj výzor.

Prostriedok je pripravený na použitie na intenzívne tekuté čistenie, nie je potrebné miešanie ani riedenie. Praktický špongiový aplikátor vytvára produktívnu penu pre intenzívny čistiaci výkon, netreba nič riediť, priamo na špongii sa vytvorí pena, ktorá čistí. 

Povinná informácia:

Zloženie: Menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% aniónové povrchovo aktívne látky, parfumy, D-LIMONENE, CITRAL, PHENOXYETHANOL, SODIUM PYRITIONE.

Špecifikácie podľa DetVO: AQUA; IZODEKANOLETOXYLÁT; PHENOXYETANOL; MASTNÉ ALKOHOLY, ALKOXYLOVANÉ; LAURETHSULFATE SODNÝ; UNDECETH-40; ALKOHOLY, C12-15 ROZVETVENÉ A LINEÁRNE, ETOXYLOVANÉ; DIETYLHEXYL SULFOSUCCINATE SODNÝ; PARFÉM; p-toluénsulfónan sodný; D-LIMONÉN; pyritióny sodné; CITRAL

Objem: 100 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Inovácia prostredníctvom tradície - to je to, čo Collonil ponúka svojou odbornosťou a inštinktom pre revolučné inovácie. To, čo sa začalo v roku 1909 s olejom na kožu, ľudia, ktorí pracujú pre Collonil, neustále rozvíjajú.

Vysoko výkonné a vysokokvalitné výrobky, ktoré znamenajú revolúciu v starostlivosti o kožu a obuv. Vždy v pohybe - a napriek tomu spojený so svojimi koreňmi. Collonil dodnes všetko vyvíja a vyrába v Berlíne. Collonil sa vyvinul do globálne známej spoločnosti. Inovácie pre celý svet vyrobené v Nemecku.