PROTETIKA BAREFOOT PAPUČKY KIRBY - DENIM

Značka: Protetika
€29,90
Skladom Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Slovenská firma Protetika svojou novou flexibilnou radou priniesla na trh skvelé barefoot papučky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál:

  • Vonkajší: textil
  • Vnútorný: textil
  • Stielka: textilná, vyberateľná, netvarovaná
  • Zapínanie: suché zipsy

Špecifikácia:

  • Pre normálne nôžky
  • Aj na mierne užšie členky
  • Papučky bez výstuže päty (opätku)
  • Barefoot: áno


Tieto barefoot papučky ako jedny z mála na trhu nemajú vôbec vystuženú pätu, takže už nebudete musieť robiť žiadne kompromisy.

Podrážka je zo začiatku tuhšia, ale treba ju len poohýbať a krásne zmäkne. Je vyrobená z protišmykového materiálu, takže sú vhodné aj do škôlok či škôl. Nejde o klasickú papučkovú, lepenú platňu, ale o normálnu podrážku s okopom, preto je na nich aj vyššia cena, sú odolnejšie. 

Papučky majú skvelú špičku, vhodnú aj na dominantné palce a nôžky-plutvičky. Sú určené hlavne na normálne nôžky. V oblasti priehlavku sú tiež na normálne a nižšie, nie na vyslovene vysoké priehlavky. V oblasti päty sadnú na normálne, aj užšie nôžky.

Stielky sú bez tvarovania. 


 

Dodatočné parametre

Kategória: Papuče
Farba: Modrá
Štýl obúvania: Barefoot
Typ nohy: Plutvička, Dominantný palec, Normálna, Užšia
Typ obuvi: Papučky, Tenisky, Plátenky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

JB-web-3uholnik-300x150_20

Spoločnosť Protetika snáď ani netreba predstavovať – ide o známu slovenskú značku, ktorá pôsobí od roku 1923. Dlhodobo je spájaná hlavne s výrobou ortopedickej obuvi na mieru, na čo prevádzkuje aj špecializované pracoviská.

V posledných rokoch sa však presadzuje na trhu aj výrobkami pre bežné použitie. Ich topánky sú vyrábané z kvalitnej kože, majú vyberateľnú vložku pre lepšiu možnosť odmerania vhodnej veľkosti, širšiu špičku pre voľný pohyb prštekov, a ich flexibilná podrážka sa pekne prispôsobuje detskej chôdzi a nôžky neobmedzuje v pohybe.