CAMPER PEU FW ALU METEOR MARKER - SILVER/PINK

Výpredaj
Značka: Camper
€59,90 –20 %
CAMPER PEU FW ALU METEOR MARKER - SILVER/PINK
€59,90 –20 % €47,90
Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Camper pre prvé krôčky - ideálna topánka pre všetkých, ktorí okrem funkčnosti hľadajú pre deti aj kvalitu a originálny dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál:

  • Vonkajší: koža
  • Vnútorný: jemná koža a textil (100 % recyklovaný PET)
  • Stielka: vyberateľná, mierne tvarovaná 
  • Zapínanie: zips

Špecifikácia:

  • Ohybné a ľahké
  • Jednoducho sa obúvajú
  • Aj pre širšie nôžky 
  • Barefoot: alternatíva


Doslova úžasné topánky na prvé kroky. Majú ohybnú gumenú podrážku, ktorá je vpredu vytiahnutá vyššie, aby chránila palček, aj topánky proti okopu. 20 % z podrážky tvorí recyklovaný materiál, keďže Camper sa neustále snaží znižovať spotrebu nových materiálov. 

Majú mierne spevnenú pätu, a perfektný anatomický tvar. Sadnú na normálne, aj širšie nôžky, aj na dominantné palčeky. Priehlavok znesú normálny a mierne vyšší. 

Stielka je mierne tvarovaná a hrubšia pod pätou, aby nohy chránila pred otrasmi. Ak však preferujete úplne barefoot obuv, stielku vymeňte za rovnú. 

Zapínajú sa na zips na boku topánky, gumičky sú skôr dekoratívne. Topánka sa nedá dotiahnuť okolo nohy, rovnako ako štýl chelsea boot, je dizajnovaná tak, aby sa tam prípadne zmestili nohavice. Okolo členkov sú teda širšie. 


Koža, ktorú používajú, je certifikovaná Leather Working Group asociácie, ktorá sa zaoberá zvyšovaním environmentálnych štandardov a najlepších praktík v priemysle spracovania kože. 

Okrem toho majú originálny dizajn, použité sú kvalitné, šetrné materiály. Keď raz Camper objavíte, je to láska :) 


 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prechodné
Farba: Ružová, Strieborná
Štýl obúvania: BF Alternatíva
Typ nohy: Dominantný palec, Normálna, Širšia, Vyšší priehlavok
Typ obuvi: Prechodné členkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Teraz už legendárna značka Camper pochádza zo španielskeho ostrova Mallorca a je to rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1975.
Ich štýl je tak osobitý, že sú jedny z mála topánok na svete, na ktoré sa pozriete a hneď viete, o akú značku ide. Samozrejme vzniklo už nespočetné množstvo „fejkov“, ale kto Camperky pozná, hneď si ich zamiluje a vracia sa k nim (samozrejme ak strihovo sedia).

Okrem dokonalého dizajnu, ktorý stále posúvajú vpred, nám v Camper učarovali aj ich filozofiou aj v oblasti ochrany životného prostredia. Kože, ktoré používajú, sú výlučne len vedľajším produktom mäsospracovateľského priemyslu. Nepoužívajú kože pochádzajúce z Brazílie, aby nepodporovali odlesňovanie, a taktiež nepoužívajú pravé kožušiny, ani kože z ohrozených zvierat. Za toto ich najviac ľúbime! Podporujú aj rozvoj solárnej energie, ktorú vo svojich fabrikách využívajú.