COLLONIL SNEAKER INSIDE 150 ML - FRESH & CLEAN

Značka: Collonil
€10,90
Skladom
Možnosti doručenia

Tento čistiaci prostriedok je vhodný na všetky materiály tenisiek - kožu, textil, aj sieťovinu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Hygienický sprej čistí a ošetruje vnútro topánky
  • Ideálne pre tenisky, športovú obuv a sandále
  • Pre svieži pocit z nosenia
  • Nesmie chýbať v žiadnej športovej taške

Inside Fresh & Clean je hygienický sprej na čistenie a výživu vnútornej časti topánky a je vhodný na všetky materiály. Je ideálny na použitie so športovou obuvou, teniskami a sandálmi a okamžite zanechá topánky svieže. Ideálny produkt na leto aj ako doplnok vašej športovej tašky.

Podrobné pokyny

Jednoducho nastriekajte, očistite vnútornú topánku handričkou a nechajte uschnúť. Vopred skontrolujte kompatibilitu materiálu.

Povinná informácia

Výstražné pokyny: NEBEZPEČENSTVO Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. ZÁKAZ FAJČIŤ. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je to možné. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Obsah/nádoby zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: Obsahuje parfumy.

Špecifikácie podľa DetVO: ALKOHOL, AQUA, PARFUM, METOXYISOPROPANOL, FARBIVO

Ďalšie podrobnosti o zložkách, ako aj o názve INCI nájdete na: http://ec.europa.eu/growth/tools-databases/cosing/index.cfm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Inovácia prostredníctvom tradície - to je to, čo Collonil ponúka svojou odbornosťou a inštinktom pre revolučné inovácie. To, čo sa začalo v roku 1909 s olejom na kožu, ľudia, ktorí pracujú pre Collonil, neustále rozvíjajú.

Vysoko výkonné a vysokokvalitné výrobky, ktoré znamenajú revolúciu v starostlivosti o kožu a obuv. Vždy v pohybe - a napriek tomu spojený so svojimi koreňmi. Collonil dodnes všetko vyvíja a vyrába v Berlíne. Collonil sa vyvinul do globálne známej spoločnosti. Inovácie pre celý svet vyrobené v Nemecku.