COLLONIL CARBON COMPLETE SADA

Značka: Collonil
€10,90
Skladom
Možnosti doručenia

Tento univerzálny impregnačný prostriedok je vhodný na všetky typy materiálov. Ide o najúčinnejšiu ochranu dostupnú na našom trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: - 
  • Vnútorný: -
  • Stielka: -
  • Zapínanie: -

Špecifikácia:

  • 3 v 1 - čistí, impregnuje, ošetruje
  • technologicky vyspelý, aj pre TEX membrány
  • vo forme peny
  • bezfarebný 

Táto pena plní hneď tri funkcie - čistí, ošetruje a impregnuje zároveň.

Prostriedok je vhodný na rôzne materiály – kožu, semiš, textílie, aj materiály s membránou.

Prípravok je bezfarebný. S priloženou čistiacou špongiou - jednoduchá, čistá a rýchla aplikácia

Ak sa budete o topánky Vašich detí starať, predĺžite ich životnosť, aj výzor. Ošetrite ich aj pred prvým použitím. 

Objem: 125 ml

Povinná informácia

Výstražné pokyny: NEBEZPEČENSTVO Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. ZÁKAZ FAJČIŤ. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Obsah/nádoby zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: 15 % alebo viac, ale menej ako 30 % alifatických uhľovodíkov, menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, parfumy.

Špecifikácie podľa DetVO: VODA, BUTÁN, FLUORKOPOLYMÉR, GLYKOL, IZODEKANOLETHOXYLÁT, dusitan sodný, PARFUM
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Inovácia prostredníctvom tradície - to je to, čo Collonil ponúka svojou odbornosťou a inštinktom pre revolučné inovácie. To, čo sa začalo v roku 1909 s olejom na kožu, ľudia, ktorí pracujú pre Collonil, neustále rozvíjajú.

Vysoko výkonné a vysokokvalitné výrobky, ktoré znamenajú revolúciu v starostlivosti o kožu a obuv. Vždy v pohybe - a napriek tomu spojený so svojimi koreňmi. Collonil dodnes všetko vyvíja a vyrába v Berlíne. Collonil sa vyvinul do globálne známej spoločnosti. Inovácie pre celý svet vyrobené v Nemecku.