E-shop aj showroom na Tomášikovej 50E je pre sťahovanie ZATVORENÝ. O otvorení na novej adrese budeme informovať. E-shop znova spustíme čoskoro.

COLLONIL BOOM! FRESH - HYGIENICKÁ SVIEŽOSŤ

Značka: Collonil
€5,90
Skladom
Možnosti doručenia

Tento čistiaci prostriedok je vhodný na všetky materiály tenisiek - kožu, textil, aj sieťovinu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: - 
  • Vnútorný: -
  • Stielka: -
  • Zapínanie: -

Špecifikácia:

  • mentolová sviežosť
  • účinne potláča zápach
  • s pumpičkou
  • hygienická starostlivosť

Chladivá sviežosť pre vaše tenisky. Chladivý mentol a silný blokátor zápachu zaisťujú dokonalé pohodlie pri nosení BOOM Fresh.

Podrobné pokyny

Aplikácia: BOOM! Pred obutím nastriekajte do topánok, nechajte krátko zaschnúť, obujte – funguje to.
 

Povinná informácia

NEBEZPEČENSTVO Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Pri aplikácii ZÁKAZ FAJČIŤ. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je to možné. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Obsah/nádoby zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Objem: 100 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Inovácia prostredníctvom tradície - to je to, čo Collonil ponúka svojou odbornosťou a inštinktom pre revolučné inovácie. To, čo sa začalo v roku 1909 s olejom na kožu, ľudia, ktorí pracujú pre Collonil, neustále rozvíjajú.

Vysoko výkonné a vysokokvalitné výrobky, ktoré znamenajú revolúciu v starostlivosti o kožu a obuv. Vždy v pohybe - a napriek tomu spojený so svojimi koreňmi. Collonil dodnes všetko vyvíja a vyrába v Berlíne. Collonil sa vyvinul do globálne známej spoločnosti. Inovácie pre celý svet vyrobené v Nemecku.