JACK N‘ JILL HRAČKA DO VODY - PLÁVAJÚCI ZAJKO ZELENÝ

€8,90
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Kozmetiku a doplnky od Jack&Jill si zamilujú deti aj dospelí. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Absolútne bezpečná hračka pre deti do kúpeľa, s ktorou bude vo vani perfektná zábava. Zajko dokáže plávať a nepotopí sa. 

Zajko je zelený a podložka, na ktorej leží a pláva na vode, je ružová. 

Neobsahuje BPA ani žiadne Ftaláty.

Hračka spĺňa normu EN-71.

Vhodná pre deti od 6 mesiacov.

V prípade potreby vyčistite vodou a jemným mydlom a nechajte voľne vyschnúť.

    • PVC bez BPA a Ftalátov
    • ROZMERY:
    • v: 17cm, š: 6,4cm, h: 6,6cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Jack N‘ Jill vytvorili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťaťa rozhodli pridať k rodičom na celom svete, ktorým záleží na súčasných problémoch s prostredím a na tom, aké priame účinky majú na naše deti. Začali spochybňovať všetko, s čím prišiel ich chlapec do kontaktu, lebo ho nechceli vystavovať účinku zbytočných prísad a chemikálií. Z nedostatku možností výberu v rámci ústnej hygieny boli frustrovaní.

Rozhodli sa preto vytvoriť tú absolútne najbezpečnejšiu a najchutnejšiu zubnú pastu pre deti.Zubná pasta Jack N‘ Jill je pre deti 100% bezpečná – obzvlášť s ohľadom na to, že deti pastu často prehĺtajú. Je dostupná v 5 príchutiach, ktoré sú v certifikovanej organickej kvalite, ako aj nechtík lekársky pre upokojenie ďasien.

Podobnú logiku použili aj pri ostatných produktoch, ktoré vyrábajú, a preto si môžete byť istí, že pre svoje deti kupujete to najlepšie.