CAMPER FW PATH ABEJA - NIEVE CAPFICO-METAL BLUE

Výpredaj
Značka: Camper
€64,90 od €64,90 - - - - - –20 % - až –20 %
CAMPER FW PATH ABEJA - NIEVE CAPFICO-METAL BLUE
€64,90 od €64,90 - - - - - –20 % - až –20 % €64,90 €64,90 €64,90 €64,90 €64,90 €51,90 €64,90 od €51,90
Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Camper pre prvé krôčky aj pre skúsených chodcov - ideálna topánka pre všetkých, ktorí okrem funkčnosti hľadajú pre deti aj kvalitu a originálny dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál:

  • Vonkajší: koža
  • Vnútorný: 40 % koža,  33 % recyklovaný polyester, 27 % nubuk
  • Stielka: vyberateľná, mierne tvarovaná 
  • Zapínanie: suchý zips a gumičkové šnúrky

Špecifikácia:

  • Ohybné a ľahké
  • Jednoducho sa obúvajú
  • Aj pre širšie nôžky 
  • Barefoot: alternatíva


Doslova úžasné topánky na prvé kroky. Majú ohybnú gumenú podrážku, ktorá je vpredu vytiahnutá vyššie, aby chránila palček, aj topánky proti okopu. 20 % z podrážky tvorí recyklovaný materiál, keďže Camper sa neustále snaží znižovať spotrebu nových materiálov. 

Majú mierne spevnenú pätu, a perfektný anatomický tvar. Sadnú na normálne, aj širšie nôžky, aj na dominantné palčeky. Priehlavok znesú normálny a mierne vyšší. 

Stielka je mierne tvarovaná a hrubšia pod pätou, aby nohy chránila pred otrasmi. Ak však preferujete barefoot obuv, stielku vymeňte za rovnú. 

Zapínajú sa kombináciou elastickej gumičky a suchého zipsu. Gumičky sú vyrobené zo 74 % z recyklovaného PET materiálu.

Ak by bola gumička príliš voľná, jednoducho posuňte uzlík a prispôsobte topánku priehlavku a členku Vášho Vášho dieťaťa. Ľahúčko sa obúvajú. 

Koža, ktorú používajú, je certifikovaná Leather Working Group asociácie, ktorá sa zaoberá zvyšovaním environmentálnych štandardov a najlepších praktík v priemysle spracovania kože. 

Okrem toho majú originálny dizajn, použité sú kvalitné, šetrné materiály. Keď raz Camper objavíte, je to láska :) 

Pozor: trblietavá aplikácia na koži sa postupne nosením na zaťažovaných miestach môže zošúchať, takéto mechanické opotrebenie nie je možné reklamovať. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prechodné
Farba: Modrá
Štýl obúvania: BF Alternatíva
Typ nohy: Dominantný palec, Normálna, Širšia, Vyšší priehlavok
Typ obuvi: Prechodné nízke

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Teraz už legendárna značka Camper pochádza zo španielskeho ostrova Mallorca a je to rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1975.
Ich štýl je tak osobitý, že sú jedny z mála topánok na svete, na ktoré sa pozriete a hneď viete, o akú značku ide. Samozrejme vzniklo už nespočetné množstvo „fejkov“, ale kto Camperky pozná, hneď si ich zamiluje a vracia sa k nim (samozrejme ak strihovo sedia).

Okrem dokonalého dizajnu, ktorý stále posúvajú vpred, nám v Camper učarovali aj ich filozofiou aj v oblasti ochrany životného prostredia. Kože, ktoré používajú, sú výlučne len vedľajším produktom mäsospracovateľského priemyslu. Nepoužívajú kože pochádzajúce z Brazílie, aby nepodporovali odlesňovanie, a taktiež nepoužívajú pravé kožušiny, ani kože z ohrozených zvierat. Za toto ich najviac ľúbime! Podporujú aj rozvoj solárnej energie, ktorú vo svojich fabrikách využívajú.