BOBUX SEEDLING INDIGO EKO TENISKY

Značka: Bobux
€59,90 €59,90 €59,90 od €57,90 - - - - –33 % –33 % –33 % - - - - až –33 %
BOBUX SEEDLING INDIGO EKO TENISKY (Velikost 33)
€59,90 €59,90 €59,90 od €57,90 - - - - –33 % –33 % –33 % - - - - až –33 % €57,90 €57,90 €57,90 €57,90 €40 €40 €40 €59,90 €59,90 €59,90 €59,90 od €40
Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Značka Bobux pochádza z Nového Zélandu, dbá nielen na kvalitu, dizajn, ale aj na to, aby boli použité prírodné materiály šetrné k detskému zdraviu, aj životnému prostrediu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál:

  • Vonkajší: bambusové vlákno
  • Vnútorný: bavlna
  • Stielka: nevyberateľná bez tvarovania
  • Zapínanie: šnurovanie 

 

Špecifikácia:

  • Vzdušné tenisky 
  • Úplne ľahučké a ohybné
  • Na normálne až užšie nôžky
  • Barefoot: áno

Tieto dizajnové tenisky majú tenkú, extrémne flexibilnú gumenú podrážku bez rozdielu medzi pätou špicom (zero drop). Je vyrobená z recyklovanej gumy a má super protišmykovú štruktúru. 

Zvršok je vyrobený z bambusového vlákna, ktoré má skvelé vlastnosti na leto. Celé tenisky sú hypoalergénne a antibakteriálne, rýchlo schnú a dobre pohlcujú pot. Bambus je považovaný za uhlíkovo neutrálnu rastlinu, pretože absorbuje viac uhlíka a vyprodukuje toľko kyslíka, že redukuje objem uhlíka o 35 %. 

Ide teda o ekologické, trvalo udržateľné tenisky už od ich výroby. Neobsahujú ani žiadne kovové časti - dierky na šnúrky sú obšité a na konci šnúrok nie sú žiadne kovové koncovky. 

Výrobca Bobux taktiež pri tejto kolekcii spolupracuje s organizáciou One Tree Planted a za každý predaný pár po celom svete bude vysadený jeden strom v Indonézii. Indonézia je práve miesto, kde má Bobux svoju férovú výrobu a veľmi im záleží na zastavení odlesňovania. 
 
Vnútro je z priedušnej, rýchlo schnúcej bavlny. Stielka je nevyberateľná. 

Zapínajú sa na šnúrky, pre menšie deti odporúčame kúpiť brzdičky, aby ich nebolo treba stále šnurovať. 


Vhodné sú na užšie až normálne nôžky, aj na užšie päty. Na priehlavku sa dajú pekne nastaviť vďaka šnurovaniu. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tenisky
Farba: Modrá
Štýl obúvania: Barefoot
Typ nohy: Normálna, Užšia, Úzka päta, Vyšší priehlavok
Typ obuvi: Tenisky, Plátenky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

file

Odkedy sme otvorili obchod, práve Bobux bola najžiadanejšou značkou od našich zákazníkov. Vyniká prepracovaným vyhotovením, osobitým štýlom, ktorý spája športové a dizajnové kúsky tak, aby sa topánky stali aj módnym doplnkom.

Bobux pochádza z Nového Zélandu a značku založili manželia Chris a Colleen Bennett, ktorí začali v roku 1991 výrobou kožených capačiek pre svoju dcérku Chloe. Odvtedy sa značka rozrástla do celého sveta, avšak ich filozofia a cieľ zostávajú nezmenené.

Vymýšľajú topánky, ktoré sú hravé ako ich nositelia, aby pomáhali deťom v zdravom vývoji a aj naďalej sa usilujú o to, aby práve ich výrobky boli najlepšie na svete.