Už sme späť :)

CAMPER PEU CAMI MELODY IGAR UGGY BROWN

Značka: Camper
€79,90 €79,90 €79,90 €79,90 €79,90 €79,90 €79,90 €79,90 €79,90 €79,90 €82,90 €82,90 €82,90 €82,90 od €79,90
Vypredané Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant

Camper vyrába ideálne topánky pre všetkých, ktorí okrem funkčnosti hľadajú pre deti aj kvalitu a originálny dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál

  • Vonkajší: brúsená koža, koža
  • Vnútorný: jemná kožušinka (100 % recyklovaných materiálov)
  • Stielka: vyberateľná, mierne tvarovaná 
  • Zapínanie: zips na boku 

Špecifikácia:

  • Ohybné a ľahké
  • Jednoducho sa obúvajú
  • Pre normálne nôžky 
  • Barefoot: alternatíva


Doslova úžasné, prepracované topánky. Majú ohybnú gumenú podrážku, ktorá je vpredu vytiahnutá vyššie, aby chránila palce, aj topánky proti okopu. Majú vo vnútr jemnú kožušinku, udržia nôžky Vašich detí v teplúčku a pritom štýlovo. 

Majú mierne spevnenú pätu, a perfektný anatomický tvar. Sadnú na normálne nôžky, aj na dominantné palčeky. Priehlavok znesú normálny aj mierne vyšší. Nie sú vhodné ná veľmi úzke päty a členky. 

Stielka je mierne tvarovaná a hrubšia pod pätou, aby nohy chránila pred otrasmi. Ak však preferujete barefoot obuv, stielku vymeňte za rovnú. Stielka je zateplená kožušinkou.

Zapínajú sa na boku zipsom, tak obúvanie zvládnu bez problémov všetky deti. Pozor ale, okolo členkov sú strihané podobne ako Chelsea boots, tak nečakajte, že členky úplne obopne. Dobre ale aj tak držia na nohách. 

Sú vhodné skôr do suchšej zimy, alebo do čerstvého snehu, vyložene do čľapkanice a na lyžovačku skôr voľte snehule. Po naimpregnovaní ale zvládnu normálne bežné vlhko. 

Okrem toho majú originálny dizajn, použité sú kvalitné, šetrné materiály (vnútro 100 % recyklované PET fľaše, podrážka obsahuje 20 % recyklovaných materiálov).
 Keď raz Camper objavíte, je to láska :) 


camper-peu-pista-zima2

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Topánky
Farba: Hnedá
Štýl obúvania: BF Alternatíva
Typ nohy: Dominantný palec, Normálna, Vyšší priehlavok
Typ obuvi: Zimné topánky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Camper_shoes_Logo

Teraz už legendárna značka Camper pochádza zo španielskeho ostrova Mallorca a je to rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1975.
Ich štýl je tak osobitý, že sú jedny z mála topánok na svete, na ktoré sa pozriete a hneď viete, o akú značku ide. Samozrejme vzniklo už nespočetné množstvo „fejkov“, ale kto Camperky pozná, hneď si ich zamiluje a vracia sa k nim (samozrejme ak strihovo sedia).

Okrem dokonalého dizajnu, ktorý stále posúvajú vpred, nám v Camper učarovali aj ich filozofiou aj v oblasti ochrany životného prostredia. Kože, ktoré používajú, sú výlučne len vedľajším produktom mäsospracovateľského priemyslu. Nepoužívajú kože pochádzajúce z Brazílie, aby nepodporovali odlesňovanie, a taktiež nepoužívajú pravé kožušiny, ani kože z ohrozených zvierat. Za toto ich najviac ľúbime! Podporujú aj rozvoj solárnej energie, ktorú vo svojich fabrikách využívajú.