KREATÍVNA SADA TUBI JELLY TUBAN - XL PRÍŠERKY

Značka: Tuban
€25,90
Skladom
Možnosti doručenia

Testujeme a vyberáme pre vás tie najlepšie hračky, kreatívne sady a doplnky, ktoré naše deti milujú, aby ste mali to naj na jednom mieste. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vytvorte si 3D gélové figúrky


Tubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi príšeriek. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusteného aktivátora a vaša postavička sa premení na svoju trojrozmernú verziu. Vďaka priloženej prázdnej fólii si deti môžu nakresliť a vytvoriť čokoľvek im napadne.
Sada obsahuje:
- tekutý gél 150 ml v 6 farbách,
- tematické šablóny,
- 3 x 5 g aktivátora,
- nádobu na prípravu figúrok.

Ocenená hračka roka 2021


V roku 2021 bol produkt Tubi Jelly ocenený titulom Hračka roka v kategórii kreatívne hračky. Vyskúšajte ho aj vy.
Všetky produkty značky Tuban sú vyrobené z kvalitných materiálov, sú bezpečné a netoxické, čo znamená, že sa nemusíte obávať o zdravie svojich detí a môžete mať istotu, že ich čakajú len tie najlepšie zážitky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Tuban sa zameriava na výrobu kvalitných pomôcok na senzorickú hru, ktorá podporuje zmyslový rozvoj detí. Navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a zábavu, produkty značky Tuban sú ideálnym spoločníkom pre domáce aj outdoorové senzorické aktivity. S Tuban produktami vytvoríte prostredie, kde dieťa môže slobodne preskúmať a objavovať svet okolo seba, zatiaľ čo rozvíja svoje schopnosti a zručnosti. Vyrábajú sa u susedov v Poľsku, sú testované a obľúbené vo viac ako 20 krajinách.