Fungovanie showroomu – červený okres

Milé a milí naši, 

Bratislava sa dostala do červeného okresu podľa Covid-automatu, počet nakazených stúpa a my sme sa rozhodli na to reagovať. 

Snažíme sa zostať čo najdlhšie otvorení, a čo najviac ochrániť našich zákazníkov, aj seba a naše rodiny. 

Od pondelka 8. 11. 2021 u nás preto platí režim OTP:

OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní)

Pod OTP sa pre potreby Covid automatu myslia výlučne len osoby, ktoré sú plne očkované, testované (od odberu PCR 72 hodín, Ag 48 hodín), alebo ochorenie COVID-19 prekonali za posledných 180 dní.

Chodia k nám hlavne menšie deti, ktoré nenosia rúška a preto Vás prosíme, aby ste k nám nechodili, ak niekto z vás prejavuje príznaky respiračného ochorenia. 

Ak máte vytvorený termín na skúšanie, a nespĺňate režim OTP, viete si ho jednoducho zrušiť, alebo nám napíšte e-mail (info@jezkobezko.sk) a zrušíme ho za vás. 

My budeme ešte dôslednejšie dezinfikovať naše priestory a plochy, ako aj minimalizovať kontakt so zákazníkmi (napr. ak dieťa bude silno plakať, nedá si hneď nôžku odmerať a trvalo by to dlho). 

Aktuálne platí, že v prevádzke môže byť maximálne 1 zákazník na 15 m2, čo je u nás 4 dospelé osoby. Aby sa vám to lepšie sledovalo, či môžete vojsť, alebo nie, pred dverami nájdete misku s rolničkami, ktorých sú 4 kusy. Ak žiadna nie je voľná, musíte počkať, kým niekto vyjde. Toto platí nielen pre skúšanie, ale a vrátenie a reklamáciu tovaru. 

Toto budeme tiež dôsledne dodržiavať a kontrolovať, aby u nás bolo bezpečne, a aby sme sa vyhli prípadnej pokute.

Ak potrebujete dať deťom topánky aj skúšať, spravte si prosím rezerváciu na termín (v sekcii Showroom, alebo červené tlačidlo dole na stránke). Budete mať cca 25 minút na skúšanie, potom musíme vydezinfikovať a prídu ďalší zákazníci.

Dúfame, že sa situácia nebude zhoršovať, a tým ani naše opatrenia nebudú musieť byť sprísnené. 

Andrea
za tím Ježko Bežko