HĽADÁME OBCHODNÝCH PARTNEROV

Bohužiaľ nadišiel čas, kedy naši kamoši BabyVillage, s ktorými zdieľame náš spoločný hravý detský obchod sa rozhodli, že svoj obchodík zatvárajú. 

 

Snímek obrazovky 2022-01-08 v 20.14.25

Je nám to extrémne ľúto z ľudského, aj podnikateľského hľadiska, stali sa našimi dobrými kamarátmi a budú nám extrémne chýbať. Prešli sme spolu dvomi ťažkými korona-rokmi a navzájom sa radili a podporovali. 

My teraz musíme rýchlo za nich nájsť náhradu, lebo sami taký veľký priestor neutiahneme. Je to cca 140 m2 dokopy so skladom a zázemím, a noví kamoši by mali z toho polovicu. 

Hľadáme teda značku/e-shop, ktorí rozmýšľajú nad otvorením showroomu v Bratislave a chceli by to s nami skúsiť. 

Veľkou výhodou je, že nás už veľa zákazníkov v Bratislave a okolí pozná, urobíme im pravidelne promo v našich komunikačných kanáloch, a priestor je plne zariadený a pripravený na predaj keď aj o pár dní. A to my teda vieme hovoriť o tom, koľko času a peňazí stojí prerábka obchodného priestoru, už máme za sebou dve. 

Privítame v podstate akýkoľvek tovar a nápad, ktorý by sa k nám mohol hodiť, nemusia to byť len hračky. Kľudne sa môže spojiť viac menších značiek a zobrať to spolu a rozdeliť si náklady. 

Priestor bude voľný už o niekoľko týždňov, tak nám prosím napíšte e-mail, ak máte záujem, a všetko spolu preberieme a dohodneme. 

Dúfame, že k sebe nájdeme super parťákov! 

Andrea