HĽADÁME OBCHODNÝCH PARTNEROV

Bohužiaľ nadišiel čas, kedy naši kamoši BabyVillage, s ktorými zdieľame náš spoločný hravý detský obchod sa rozhodli, že svoj obchodík zatvárajú. 

 

Snímek obrazovky 2022-01-08 v 20.14.25

Je nám to extrémne ľúto z ľudského, aj podnikateľského hľadiska, stali sa našimi dobrými kamarátmi a budú nám extrémne chýbať. Prešli sme spolu dvomi ťažkými korona-rokmi a navzájom sa radili a podporovali. 

My teraz musíme rýchlo za nich nájsť náhradu, lebo sami taký veľký priestor neutiahneme. Je to cca 140 m2 dokopy so skladom a zázemím, a noví kamoši by mali z toho polovicu. 

Hľadáme teda značku/e-shop, ktorí rozmýšľajú nad otvorením showroomu v Bratislave a chceli by to s nami skúsiť. 

Veľkou výhodou je, že nás už veľa zákazníkov v Bratislave a okolí pozná, urobíme im pravidelne promo v našich komunikačných kanáloch, a priestor je plne zariadený a pripravený na predaj keď aj o pár dní. A to my teda vieme hovoriť o tom, koľko času a peňazí stojí prerábka obchodného priestoru, už máme za sebou dve. 

Privítame v podstate akýkoľvek tovar a nápad, ktorý by sa k nám mohol hodiť, nemusia to byť len hračky. Kľudne sa môže spojiť viac menších značiek a zobrať to spolu a rozdeliť si náklady. 

Priestor bude voľný už o niekoľko týždňov, tak nám prosím napíšte e-mail, ak máte záujem, a všetko spolu preberieme a dohodneme. 

Dúfame, že k sebe nájdeme super parťákov! 

Andrea

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie