E-shop aj showroom na Tomášikovej 50E je pre sťahovanie ZATVORENÝ. O otvorení na novej adrese budeme informovať. E-shop znova spustíme čoskoro.

Ergonomické školské tašky Frii of Norway

 

Frii je sloboda pre detský chrbát.

Máme tu konečne jar a s jej príchodom prichádzajú aj zápisy malých prváčikov do škôl.

Verím, že príchodom tejto jari prichádza aj úplný koniec pandémie, tým pádom aj začiatok klasického školského života, kedy naše deti začnú riadne chodiť do školy.

S nástupom do školy úzko súvisí aj výber vhodnej školskej tašky.

Veľká záťaž

V dnešnej dobe žiaci nosia neúnosné množstvo pomôcok do školy, a ich útle telíčka nie sú zvyknuté na ťažké bremená na ramenách.

Na internete je veľká škála produktov, kde je možné si vybrať z veľa možností. My sme hľadali školské tašky a batohy vhodné pre malé detičky, ale aj tie staršie.

Hlavným kritériom bol kvalitný ergonomický nosný systém, ďalej aby boli by ľahké, bezpečné s reflexnými prvkami a samozrejme s krásnym hravým dizajnom.

Podarilo sa nám nájsť nórsku značku Frii, ktorá do bodky spĺňala naše požiadavky.

Frii of Norway

Značka vznikla v roku 2019 v Nórsku, kde jej zakladateľ Roy Kjøstvedt, po 20 rokoch skúseností ako spolumajiteľ a CEO veľkej firmy na výrobu tašiek, predal svoj podiel a začal hľadať nový tím, aby vytvoril hravú, štýlovú, ale hlavne ergonomickú a ľahkú školskú tašku.

Spojil sa s poprednými dizajnérkami Vibeke Sagen Dale a Cecilie Kylingstad a spolu vytvorili značku predovšetkým školských tašiek a batohov Frii of Norway.

Boli sme nadšení prevedením, ktoré táto značka ponúka. Batohy sú vhodné pre malé detičky, ktoré len opúšťajú škôlku do veľkého školáckeho sveta, ale aj staršie detičky, dievčatá a chlapcov, no skrátka pre všetkých.

 

 

Do ponuky Ježka Bežka sa nám podarilo zaradiť hneď dva typy batohov a to 22 litrový pre menšie deti, konkrétne pre prvý až tretí ročník ZŠ. Tieto viete krásne nakombinovať aj s peračníkom a vreckom na prezúvky, tzv. gym bag.

Väčší, 30-litrový batoh je určený pre staršie deti, ktoré už majú svoj štýl a chcú byť viac cool.

Samozrejme, že okrem týchto školských tašiek sa nám podarilo zaradiť do ponuky aj iné produkty ako obedáre, batôžky pre menšie deti, ktoré chodia ešte len do škôlky, ale pribudnú aj nerezové fľašky. Tieto batohy rovnako ako školské tašky sú super ľahké a ergonomické. Skúste sa sami presvedčiť a vyberte si z našej ponuky tu.

 

Na fotografiách nižšie môžete vidieť popis oboch typov školských batohov.