Hurá, otvorené!

Milé a milí naši,

 

konečne sme dostali povolenie po skoro štyroch mesiacoch otvoriť náš Showroom, aby ste mohli svojim dietkam topánočky aj vyskúšať.

Dlho sme rozmýšľali ako to narýchlo spustiť a podarilo sa.

Tešíme sa na vás  v nových otváracích časoch:

 

Pondelok:            –                 14:00 – 16:30

Utorok:       10:00 – 12:00,  14:00 – 17:30

Streda:        10:00 – 12:00,  14:00 – 16:30

Štvrtok:       10:00 – 12:00,  14:00 – 17:30

Piatok:        10:00 – 12:00,  14:00 – 16:30

 

Počas týchto časov si môžete kedykoľvek vyzdvihnúť zaplatenú objednávku, ak netreba tovar skúšať.

Skúšanie tovaru

V prípade potreby skúšania opäť spúšťame rezervačný systém, kde sa objednáte na presný čas, aby nevznikali rady vonku. Počet termínov je obmedzený kvôli nariadeniam o obmedzeniu počtu zákazníkov v predajni. Ak sa termíny minú, bohužiaľ nebude možné prísť topánočky skúšať, buď môžete počkať na ďalšie, alebo vyskúšať tovar v pohodlí domova.

Termíny naskúšania nájdete tu: https://jezko-bezko.reservio.com/

Prosíme Vás, aby ste si spravili objednávku na skúšanie topánočiek, aby ste všetko za tých 30 minút stihli. Ak objednané topánky nesadnú, radi Vám poradíme, ale ušetrí to kopec času, keď rovno dieťa niečo vyskúša a máme sa od čoho odraziť. Zaplatíte potom už len tovar, ktorý chcete kúpiť.

Bezpečnosť

My sme spravili maximum pre vašu, aj našu bezpečnosť – v priestoroch showroomu máme kvalitný a bezpečný germicídny žiarič, dezinfikujeme aj ostatné priestory a plochy. Pri vchode máme automatický dávkovač dezinfekcie (trošku špliecha, tak prosím deťom pomôžte s bezpečnou aplikáciou), povrchy denne čistíme a dezinfikujeme, nosíme respirátory.

Poprosíme aj vás o dodržiavanie nariadení – o prekrytie horných dýchacích ciest  (deťom stačí rúško, dospelí majú mať respirátor), dezinfekciu rúk a odstup, keďže nebudete v priestoroch jediní zákazníci.

My sa už na vás veľmi tešíme a veríme, že aj takýto obmedzený režim vám pomôže s kúpou tých správnych topánočiek.

Celý tím Ježko Bežko