Novinky od Frii of Norway

Aj keď na to nikto nechceme myslieť, nový školský rok je tu o necelé dva mesiace a nám KONEČNE dorazila celá nová kolekcia od "našej" nórskej značky Frii of Norway

Spolupracujeme s nimi už tri roky a máme na ne fantastickú spätnú väzbu od vás, zákazníkov, ale hlavne detí, ktoré tieto čarovné tašky nosia. 

Prepracovaný nosný systém, ktorý dáva deťom skvelú oporu a pomáha im zdravo zvládnuť váhu školských pomôcok, ktorých je niekedy naozaj dosť veľa.

Superľahké, ergonomické a štýlové, také sú školské tašky a batohy Frii of Norway. Frii je sloboda pre detský chrbát. 

Rozdiel v modeloch Retro a Expand 

Model Retro značka vyvinula ako svoj prvý model a je v predaji od roku 2019. Retro dizajn sa snúbi so súčasnými ilustráciami a tvoria originálnu školskú tašku najvyššej kvality. Hravý dizajn, plno praktických vychytávok, najvyšší štandard pre zdravé nosenie, supernízka váha. Dizajn je jednoduchý, taška sa zatvára na magnetické pracky, z vonkajšej strany nájdete na boku jedno vrecko na drobnosti s karabínkou na kľúče, či obedový školský čip. Vo vnútri sú 3 priečinky. Ergonomický systém je najvyššej triedy, vybavený vybavený hliníkovou podporou, ktorá drží tvar tašky aj pri záťaži. Taška má dva nastaviteľné popruhy - na hrudi a okolo bedier - veľa reflexných prvkov, ktoré sú súčasťou dizajnu a pláštenku proti dažďu vo vlastnom vrecku v spodnej časti tašky. 

Model Retro sa vyrába v objeme 22 litrov pre prvý stupeň a v objeme 30 litrov pre staršie deti, ale radi ho nosia aj dospelí. 

Nový model Expand je stále veľmi hravý, s magickými severskými ilustráciami, ale konštrukcia tašky je iná. Má mnoho zipsov a priečinkov vonku aj vo vnútri, taška je športovejšia, prepracovanejšia.

Objem je regulovateľný zipsom. Taška má objem 20 litrov a po odzipsovaní sa roztiahne na 25 litrov podľa toho, koľko pomôcok dieťa potrebuje odniesť.  

Nosný systém je rovnaký - špičkový - ako pri ostatných modeloch. 

 

 

Veľké množstvo doplnkov

Okrem peračníkov, vreciek na prezúvky, nerezových fľašiek a desiatových boxov sme tento rok našu ponuku ešte rozšírii aj o školské dosky, ktoré sú praktickým doplnkom malých aj veľkých školákov. Navrhli sme ich tak, aby sa hodili ku každému Frii of Norway modelu, a sú jednoduchého dizajnu, aby si ich deti mohli dozdobiť napríklad nálepkami. 

 

 

Všetky tašky a doplnky si viete prezrieť a kúpiť u nás v showroome, alebo objednať na našom webe

Na Instagrame sme pre vás natočili aj video, kde všetky produkty dopodrobna ukazujeme, nenechajte si ho ujsť. 

 

Celý tím Ježko Bežko vám želá krásne leto a nezabúdajte, že sme tu pre vás online aj v obchodíku každý deň podľa otváracích hodín aj cez prázdniny.

Andrea