Nový e-shop, nové výhody pre vás!

Milé a milí naši, 

už viete, že sa stále snažíme posúvať dopredu, aby sa vám u nás nakupovalo pohodlnejšie, nám aby sa lepšie pracovalo a celkovo, aby me nestagnovali. Vieme, že veľa z vás nás práve preto radi podporia a nakúpia u nás. 

Máme za sebou 3 mesiace práce na novom e-shope, týždeň dolaďovania funkčnosti, a teda musíme povedať, že máme zatiaľ hlavne pozitívne reakcie od vás, z čoho sa nesmierne tešíme. 

Nič nie je ideálne a trošku sa nám skomplikoval predaj v Showroome, ale nakoniec sme to nejak zvládli vyriešiť a aj za nás musím povedať, že sa nám zefektívnila práca a balenie zásielok je rýchlejšie, a verím že po zabehnutí na nový systém, bude aj spoľahlivejšie. Začiatky bývajú ťažké, ale tomu sa nedá vyhnúť, veď to poznáte. 

Čo máme teda na tom e-shope nové? 

1. DIZAJN

Trošku sme odľahčili a rozveselili stránku, aj keď je stále skôr decentná, ako kikiri :) K tomu sme upratali filtrovanie, oriientácia v kategóriách je omnoho jednoduchšia a intuitívnejšia. Veríme, že sa bude páčiť aj vám. 

2. VERNOSTNÝ PROGRAM

Áno, juchúúúú, konečne už môžu všetci naši verní zákazníci nakupujú so zľavou, ktorá sa zvyšuje každým nákupom. Po prihlásení máte však automaticky od začiatku nastavenú zľavu 5 %. Celé podmienky nájdete tu: https://www.jezkobezko.sk/vernostny-program/

Snímek obrazovky 2021-08-19 v 11.37.21

Bohužiaľ sa musíte znova registrovať, aj keď ste už mali konto na starom e-shope. Ale dobrá správa je, že aj keď budete nakupovať v Showroome, vieme Vás ľahko dohľadať a nakúpite pod svojim novým kontom. 

3. PRIDAŤ DO OBĽÚBENÝCH A STRÁŽNY JEŽKO

Toto ste si často pýtali - a my vám radi vyhovieme, ak sa dá. Viieme, že si budúce úlovky radi uložíte do obľúbených a keď príde čas na nákup, ľahko ich tam nájdete. 

Strážny Ježko Vám zas dovolí zadať e-mail, kam Vám príde notifikácia, keď tovar znova naskladníme, alebo sa zmení jeho cena. Tieto možnosti nájdete pramo na produktovej stránke. 

Snímek obrazovky 2021-08-19 v 15.28.06

4. GOPAY

K novému e-shopu sme nazmluvnili aj novú platobnú bránu, ktorá patrí medzi najlepšie v ponuke. Má viac možností na platbu, ako napr. obľúbený Google Pay, či Apple Pay. Zrýchli sa aj naša možnosť vrátenia peňazí priamo cez platobnú bránu, čo sme doteraz nemohli. Pozor ale, zmenili sa naše platobné údaje: 

Podklady k platbe: 

· Názov účtu: BAGPIPERS, s.r.o. 

· Banka: Fio banka

· Číslo účtu: 2601982918

· Kód banky: 8330

· IBAN: SK42 8330 0000 0026 0198 2918

· SWFT/BIC: FIOZSKBAXXX

· Variabilný symbol: číslo objednávky

Všetky možnosti platby nájdete v spodnom menu, je tam k tomu článok: https://www.jezkobezko.sk/moznosti-platby/

 

gopay1-1.jpg

REZERVÁCIA TERMÍNU NA SKÚŠANIE

Možnost rezervácie termínu na skúšanie už nenájdete v samostatnej sekcii, ale je na to vytvorené špeciálne tlačidlo na spodnej lište e-shopu, aj v sekcii Showroom. 

Snímek obrazovky 2021-08-19 v 15.47.13

Na všetky ďalšie vylepšenia určite prídete počas používania, a naozaj veríme, že si aj našu vylepšenú verziu obľúbite a rýchlo si zvyknete. 

Prajeme vám ešte krásny zvyšok leta. 

Ďakujeme, že nás máte radi. 

Andrea za tím Ježko Bežko