FUNGOVANIE SHOWROOMU - ORANŽOVÝ OKRES

Milé a milí naši, 

od dnešného dňa (20. 9. 2021) sa menia opatrenia v našom okrese, keďže už nie je zelený, ale oranžový (v aktuálne platnom Covid automate).

Museli sme sa rozhodnúť, v akom režime bude naša prevádzka fungovať, a koho pustíme dnu. 

Keďže u nás sa nekonzumuje jedlo ani pitie, rozhodli sme sa pre režim Základ.

  • To znamená, že nebudeme kontrolovať očkovanie, ani testy, ale kontrolujeme dezinfekciu rúk, teplotu a dodržiavanie prekrytia horných dýchacích ciest.
  • Priestor nonstop dezinfikujeme kvalitným, bezpečným germicídnym žiaričom na to určeným, plus plochy dezinfikujeme niekoľkokrát denne. 
  • Aktuálne platí, že v prevádzke môže byť maximálne 1 zákazník na 15 m2, čo je u nás 4 dospelé osoby. Aby sa vám to lepšie sledovalo, či môžete vojsť, alebo nie, pred dverami nájdete misku s rolničkami, ktorých sú 4 kusy. Ak žiadna nie je voľná, musíte počkať, kým niekto vyjde. Toto platí nielen pre skúšanie, ale a vrátenie a reklamáciu tovaru. 
  • Toto budeme tiež dôsledne dodržiavať a kontrolovať, aby u nás bolo bezpečne, a aby sme sa vyhli prípadnej pokute. Ak potrebujete dať deťom topánky aj skúšať, spravte si prosím rezerváciu na termín (v sekcii Showroom, alebo červené tlačidlo dole na stránke). Budete mať cca 25 minút na skúšanie, potom musíme vydezinfikovať a prídu ďalší zákazníci.

Verím, že sa to už nebude ďalej zhoršovať, lebo budeme musieť aj my obmedzovať našu prevádzku, z čoho máme teda už teraz hrôzu. 

Som si istá, že to spolu zvládneme, aby sme zostali zdraví. 

Andrea za tím Ježko Bežko